Wpis z mikrobloga

  • 0
@archi3 potwierdzenia screeny z płatnością a ten dalej swoje od 2 dni ze nie ma takiej płatności. Dokumenty z banku podpisane cyfrowo i dalej ze nic takiego nie wpłynęło. Cóż ja próbuje zrobić charge back a reszta proponuje uważać. Jakby ktos miał wątpliwości zapraszam na priv
@archi3: czlowieku dostales link do wplaty ze strony plusx a dokladnie (Google Pay Apple Pay Viza Master Card (Stripe)
) podales mi scren platnosci i nie potrafiles okreslic z jakich danych wplacasz. rusek pisze ze nie odnotowal zadnej wplaty z email jaki mi podales czy ten adres z kropka czy tez nie, wyslalem mu wszystkie foty jakie mi przeslales ale ruski nadal mi pisze ze nie ma takiej wplaty z podanych
  • 0
@archi3 no tylko nigdzie nie widać płatności mimo że wyslalem potwierdzenie bankowe o jej zrobieniu. Wyparowała? Czy nigdy to nie był link do plusx. Jak masz nr platnosci chyba łatwo sprawdzić co się z nią stało…
@NieoznaczonaReklama niewiem jak u ciebie w banku to wygląda ale umnie zgłaszam reklamację na transakcję i dostaje zwrot w 30 dni. Raz miałem większy problem z wałkiem przez Booking i czekałem 3 miesiące ale 400€ wróciło domnie.