Wpis z mikrobloga

#iptv uwaga na użytkownika @puniek Prosiłem o pomoc w wykupieniu iptv i powiedział że może pomóc. Po wpłacie mimo wysyłanie wielokrotnie dowodu płatności twierdzi że jej nie ma lub że nie doszła. Scam na 300zl
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@archi3: jak byś przeczytał cały tag iptv to byś wiedział że nie tylko na punka musisz uważać mnie tez hehe widocznie zwęszył że jesteś nadziany skoro stać cię kupować coś co lata za free
  • Odpowiedz
  • 0
@archi3 potwierdzenia screeny z płatnością a ten dalej swoje od 2 dni ze nie ma takiej płatności. Dokumenty z banku podpisane cyfrowo i dalej ze nic takiego nie wpłynęło. Cóż ja próbuje zrobić charge back a reszta proponuje uważać. Jakby ktos miał wątpliwości zapraszam na priv
  • Odpowiedz
@archi3: czlowieku dostales link do wplaty ze strony plusx a dokladnie (Google Pay Apple Pay Viza Master Card (Stripe)
) podales mi scren platnosci i nie potrafiles okreslic z jakich danych wplacasz. rusek pisze ze nie odnotowal zadnej wplaty z email jaki mi podales czy ten adres z kropka czy tez nie, wyslalem mu wszystkie foty jakie mi przeslales ale ruski nadal mi pisze ze nie ma takiej wplaty z
  • Odpowiedz
  • 0
@archi3 no tylko nigdzie nie widać płatności mimo że wyslalem potwierdzenie bankowe o jej zrobieniu. Wyparowała? Czy nigdy to nie był link do plusx. Jak masz nr platnosci chyba łatwo sprawdzić co się z nią stało…
  • Odpowiedz
  • 0
@NieoznaczonaReklama niewiem jak u ciebie w banku to wygląda ale umnie zgłaszam reklamację na transakcję i dostaje zwrot w 30 dni. Raz miałem większy problem z wałkiem przez Booking i czekałem 3 miesiące ale 400€ wróciło domnie.
  • Odpowiedz