Wpis z mikrobloga

Jak się wynajmuje auto za granicą gdzieś, nie wiem np w Portugalii to ogólnie raczej niema ofert żeby nie trzeba było płacić kaucji co nie?Kaucji że blokują 1k euro z karty kredytowej. To raczej jest norma wszędzie nie? Bo ogólnie trochę cykam że zajebią czy coś xd

Ubezpieczenie dodatkowe byście brali przy wynajmie auta na 2 tygodnie? Znalazłem na stronie carjet, 2 tyg bez ubezpieczenia 87 euro, z ubezpieczeniem 170 euro. Ubezpieczenie polega na "gwarancji" zwrotu tych 1k euro co blokują z karty.
#wakacje
  • 4
Bo ogólnie trochę cykam że zajebią czy coś xd


@rocky_b: Nigdy nic nie #!$%@? :) To jest na wypadek jakbys oddal na przyklad niezatankowane albo jakos usyfione w srodku.

Wtedy dotankuja, posprzataja czy co tam maja zrobic i sobie sciagna kase z kaucji.
@rocky_b ubezpieczenie polega na zapłaty za uszkodzenia które spowodujesz. Jak się boisz to zostań w domu lub jeździj autobusami. Są małe agencje w których można wypożyczyć bez kaucji, warto na lokalnych grupach podróżniczych popytać.
boję się tylko że będą chcieli mnie #!$%@? z kaucji na każdym kroku


@rocky_b: Przy duzych i znanych wypozyczalniach raczej to tak nie dziala. Nie bawia sie w takie drobne.

Ja mialem pewna doze niepewnosci jak wynajmowalismy domek w szwecji. Opcje byly 2:
1-sam sprzatasz zanim oddasz domek
2-usluga sprzatania - jakies 800pln IIRC.

Jeden haczyk:
Jak bierzesz opcje 1 a nastepny klient bedzie niezadowolony to sciagaja Ci z kaucji (jak