Wpis z mikrobloga

STAN POLSKIEJ STOMATOLOGII 2024, grupa na facebooku Dentyści Pacjentom:

na pytanie "Czym się kierować przy wyborze dentysty?"

napisałem: tym żeby procedury adhezyjne robił z użyciem koferdamu i najlepiej w powiększeniu

post z pytaniem nadal wisi, moja odpowiedź została skasowana + dostałem ostrzeżenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to nie jest śmieszne nic a nic XD

za to zostały odpowiedzi takie jak:

Ja wiem, że to wyda się śmieszne, ale ja wybieralam po zdjęciu i opisie lekarza na stronie kliniki. Ze zdjęcia mniej więcej umiem wyczytać, czy wzbudza zaufania. A na stronie często oprócz kwalifikacji i dyplamow, lekarza piszą krótko o swojej pasji itp, więc można wyczuć mniej więcej osobe. Ja się nie zawiodłam na tej metodzie 🙂

Znajomi, grupie na Facebooku lokalne

po opiniach znajomych najlepiej. Google jest totalnie niewiarygodne


#dentysta #stomatologia #stomatolog
affairz - STAN POLSKIEJ STOMATOLOGII 2024, grupa na facebooku Dentyści Pacjentom:

na...

źródło: Firefox_Screenshot_2024-02-12T20-12-48.951Z

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 6
@bohlen: o to, żeby ząb który jest leczony był izolowany od wilgoci i bakterii znajdujących się w jamie ustnej. ma to istotny, udowodniony naukowo wpływ na trwałość wypełnienia (wpływa na adhezję czyli to, jak mocno plomba trzyma się zęba) oraz na to, że bakterie ze śliny nie zakażą dna ubytku i nie zacznie się tam robić próchnica wtórna
  • Odpowiedz
  • 0
@affairz: A czasami administrator grupy to nie jest jakiś specjalista dla którego koferdam to zbędna robota i poczuł się urażony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@janeknocny: moderatorów tam jest 100+ więc w takiej grupie znajdziesz pewnie kilkadziesiąt osób, którym taka odpowiedź może nie być kompatybilna z ich protokołem działania
  • Odpowiedz