Wpis z mikrobloga

Pisowcy i konfiarze inteligencją nie grzeszą, ale to, co obecnie dzieje się na głównej już całkiem przekracza granice idiotyzmu. Dla przykładu, jest znalezisko z płomieniem zatytułowane "Partyjni nominaci od Hołowni nie chcą oddawać państwowych koryt!". Pomijając manipulację autora w tytule, to w artykule, a nawet poniekąd w samym opisie znaleziska, można wyczytać, że Polska 2050 wprowadziła zakaz powoływania pracowników partii do zarządów i rad spółek. Jeden polityk, zasiadający w radzie nadzorczej Enea, nie chce się dostosować i woli opuścić partię niż zrezygnować ze stanowiska. Warto podkreślić, że Polska 2050 to jedyna partia z takim zakazem i pracują nad projektem ustawy ws. odpolitycznienia SSP. Całkiem fajny ruch. Tymczasem większość komentarzy pod znaleziskiem jedzie po Hołowni xD Kilka perełek:

Kotłownia to kawał cwanej, wyrafinowanej #!$%@? złodziejskiej. Tanią, populistyczną retoryką kupił fajnopolaków, którzy to będą bezpośrednio odpowiadać za rozpad państwa. Murzynom w Lublinie już fiuty sterczą i gwałty się zaczęli. [#](https://wykop.pl/link/7361645/partyjni-nominaci-od-holowni-nie-chca-oddawac-panstwowych-koryt/komentarz/122360209/kotlownia-to-kawal-cwanej-wyrafinowanej-#!$%@?-zlodziejskiej-tania-populistyczna-retoryka-kupil-fajnopolakow-ktorzy-to-beda-bezposrednio-odpowiadac-za-)

'no ale hołownia to gigachad!!!' XD 'jak on mógł to zrobić!!!' sami na to głosowaliście wykopki i sami biliście mu brawo bo przecież charyzmatyczny polityk, a i tak taka gnida pluje polakom w mordę. Wy się nigdy nie nauczycie #

No i dobrze, jak wyborcy nie potrafią się nauczyć to niech mają xD Ile tego typu partii już było? Ruch Palikota, Kukiz, Nowoczesna, coś pominąłem? #


Kontrast pomiędzy mirko i główną jest zadziwiający. Rozumiem, że nikt nie chce się taplać w szambie, ale może jednak warto się przeciwstawić temu kretynizmowi panującemu na głównej, skoro moderacja nic z tym nie robi.

#sejm #polityka #bekazprawakow #bekazpisu
  • 6
Kontrast pomiędzy mirko i główną jest zadziwiający. Rozumiem, że nikt nie chce się taplać w szambie, ale może jednak warto się przeciwstawić temu kretynizmowi panującemu na głównej, skoro moderacja nic z tym nie robi.


@erkav: ale co proponujesz? Bo ja nie mam pomysłu na główną, to jakiś alternatywny świat.