Wpis z mikrobloga

#dlakobiet #pytanie #idealnyfacet
Może być ostro pod tym wpisem, ale zaprosiłam ostatnio koleżanki (nie przyjaciółki) do siebie, bo wypróbowałam nowy przepis na bezę i chciałam żebyśmy przy kawce plotkowały co u Nas słychać bo nie widziałyśmy się troszkę ponad rok.
Do sedna: oczywiście pojawił się temat związków, albo w sumie ich brak ze strony większości (3/5 singielki). Zapytałam się, jaki jest facet idealny według nich. Czytając wykop już jakiś czas spodziewałam się usłyszeć domyślacie się czego. Miło byłam zaskoczona, gdy każda powiedziała że chce na pewno Polaka bo Ci zagraniczni się tutaj za bardzo panoszą i są zbyt pewni siebie a nic sobą nie reprezentują (WOW, jak się wszystkie zgodziliśmy co do tego), że wolą mężczyzn z brzuszkiem -"misiowatych", żeby był czuły, opiekuńczy i uprzejmy. Żadna nie wspomniała, że musi być bogaty i je utrzymywać, moje koleżanki świetnie sobie same radzą - nie mamy wymagań typu Chanel czy Gucci. Zarabiają w przedziale 5-8tys netto, same mieszkają i są dość niezależne. Zastanawia mnie w takim razie, czy ten hejt na baby (bo nie nazwę ich kobietami), że szukamy murzynów i sponsorów a nic sobą nie reprezentujemy jest spowodowany feministkami, pier.oleniem, że chcemy równego uprawnienia a tak naprawdę chcemy specjalnego traktowania i pokoleniem only fans CZY wyjątkowym trafem i szczęściem jest, że otaczam się kobietami, które są po prostu całkowitym przeciwieństwem co się o nich mówi... Moje pytanie dla Was kobiety tylko proszę szczerze - czy dla Was facet IDEALNY musi być "opalony" i bogaty? Jest to serio tak ważne, a jeśli tak i nie boicie się przyznać to DLACZEGO?
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tarozowa:

Zastanawia mnie w takim razie, czy ten hejt na baby (bo nie nazwę ich kobietami), że szukamy murzynów i sponsorów a nic sobą nie reprezentujemy jest spowodowany feministkami, pier.oleniem, że chcemy równego uprawnienia a tak naprawdę chcemy specjalnego traktowania i pokoleniem only fans CZY wyjątkowym trafem i szczęściem jest, że otaczam się kobietami, które są po prostu całkowitym przeciwieństwem co się o nich mówi...


Ten hejt jest spowodowany tym,
  • Odpowiedz
@tarozowa Niecierpliwy to co znaczy? Że pewnie chce ruchania ale im nie pasuje bo chcą mieć orbitera to zabawiania w czasie jak szukają Alvaro na białym koniu
  • Odpowiedz
@tarozowa: Ale wiesz o tym, że to co one mówią, a to co robią, to zupełnie inna para kaloszy?

Jakby słuchać tego co mówią, to by się okazało że każda ma miłego, spokojnego i średnio wyglądającego, uroczego gościa, i kocha go nad życie xd
  • Odpowiedz