Wpis z mikrobloga

  • 0
@szatan24 nie no to akurat nieprawda, na betclicu te walki długo potrafią wisieć zanim wycofają zdarzenie, a ploty już latają kawał czasu. Tylko tu to mówię #!$%@? serem akcja i raczej bym w to nie wierzył.
  • 0
@szatan24 betclic nie miał oferty na prime, oferty nie było bo godzina walki była ustawiona na wcześniejszą a przez opóźnienie zniknęła z oferty tak jakby się już odbyła, tak to działa na fortunie, zwrot za walkę poszedł dopiero po ogłoszeniu
@zdziczaly: nie napisałem że betclic miał prime. Bukmacherzy ogólnie mają info jako pierwsi żeby wycofać bety i to dlatego została wycofana. walki nie znikają jak minie ich godzina. kiedy ufc ma opóźnienie, to ich walki powinny również zniknąć a tak się nie dzieje. nie masz pojęcia o czym piszesz.
  • 0
@szatan24 ty no nie porównuj UFC do freafightów w UFC jakakolwiek wątpliwość co do zdrowia anuluje walkę już dużo przed nią, a nie w dniu walki. Bukmacherzy nie mają dużo wcześniej info to tak nie działa, jeżeli by tak było mogło by to doprowadzić do kar na wiele milionów
@zdziczaly: mówisz że jak minie czas walki to walka zostaje zdjęta, a tak nie jest. Nie gadaj głupot i nie zmieniaj nagle tematu. W UFC to tak nie działa, w KSW również. We freakach jest tak samo. Bukmacherzy mają wcześniej info że walka jest zdjęta, żeby wycofać zakłady. Dlaczego uważasz, że info o kontuzji zawodnika mogłoby doprowadzić do kar?
  • 0
@szatan24 ponieważ bukmacher osiąga korzyści z tego iż jest informowany wcześniej od swoich konsumentów o danym zdarzeniu, do tego bukmacherzy w ofercie często posiadają zakładu typu CZY DOJDZIE DO WALKI. Przykład korzyści to na przykład to że stawiając Fame reborn obstawiłem 10 zł a miałem do wyciągnięcia 15 zł jeszcze przed walkami spowodowane było to tym że obstawiłem na o wiele korzystniejszym kursie niż był później, bukmacher mając informacje przede mną mógłby
@zdziczaly:
Nie, bukmacherzy nieczęsto mają takie zakłady czy dojdzie do jakiejś walki. Co najwyżej np. usyk vs fury jeżeli walka jest niezapowiedziana.
Jeżeli do walki nie dojdzie, to zakład na twoim kuponie osiąga wartość 1, więc dla bukmachera nie ma żadnej różnicy czy go wycofa, czy "wyzeruje" później. Wiec znów gadasz głupoty.

Co do drugiej części, to mówiłeś że jak minie czas walki to walka spada z rozpiski u bukmachera co
  • 0
@szatan24 chłopie dałem Ci dosłownie przykład z mojego kuponu a ty mówisz że nie i #!$%@? xD jest różnica czy wycofa jeśli nie masz żadnego zdarzenia spełnionego ale cash-out masz wyższy niż wpłatę to jak Ci rozliczy na 1.0 to automatycznie tracisz. Dosłownie widać że ani nie znasz się na regulaminie buka ani na działalności UOKIK tylko wszystko co piszesz jest na chłopski rozum i wychodzą z tego głupoty, tak samo mówisz
@zdziczaly: Czego nie rozumiesz? Jeżeli nie wypłacisz, a do zdarzenia nie dojdzie to zostanie ono wy-ze-ro-wa-ne. Twoja sprawa że nie wypłaciłeś wcześniej. Nie masz pojęcia o czym mówisz, a brniesz robiąc z siebie debila.
  • 0
@szatan24 masz nawet przykład kuponu z dupy nie ma zdarzenia które zostało spełnione a cash out jest wyższy niż wkład, przy rozliczeniu zdarzenia olejnika Wronek na 1.0 automatycznie wartość się zmieni
@zdziczaly: Rozumiem również tak miewałem i co to ma wspólnego z wyzerowaniem zakładu podczas wycofania walki? Po prostu będziesz miał mniej do wypłaty.

Regulamin betclic:

11.4. Jeżeli nie określono inaczej w Komunikatach, Zakłady na zdarzenia, które zostały odwołane lub przedwcześnie zakończone zostaną unieważnione. Jakiekolwiek zdarzenie, którego rozpoczęcie zostało opóźnione lub przełożone musi odbyć się w ciągu 48 godzin od pierwotnie planowanego czasu rozpoczęcia tego zdarzenia. W przeciwnym razie Zakłady zawarte na
  • 0
@szatan24 ośmieszasz to się ty wystawiłeś tylko i wyłącznie prawo do unieważnienia co jest logiczne i od początku nie powiedziałem Ci ani razu że go nie ma tylko że nie może ze względu na nie wcześniej wycofywać zakładu niż oficjalne ogłoszenie ponieważ jest to działanie na szkodę konsumenta, a ty dalej brniesz dokładasz wątki z dupy i nawet regulaminem nie umiesz się posługiwać typowa zielonka. 11.4 mówi że wydarzenie musi się odbyć
@zdziczaly: Jest działaniem na szkodę konsumenta bo ty tak sobie powiedziałeś? Skończ już.

11.4 mówi że wydarzenie musi się odbyć żeby zostało rozliczone


Zacytuj, bo nie widzę.