Wpis z mikrobloga

Kaczyński miał rację. Jesteśmy pieskiem Niemiec rządzonym przez niemieckiego agenta. Tusk upokarza się i skłóca polske z USA. Rolnictwo zniszczone. Reputacja na arenie międzynarodowej zniszczona. CPK nie powstanie. Port nie powstanie. Elektrownia atomowa nie powstanie. Stanowiska obsadzane po znajomości a miało ego nie być. Pierwsi sprowadzeni obcokrajowcy zaczynaja gwałcić dzieci no ale chociaż będą mogły wziąć tabletke po. Sukces!

I teraz mogę powiedzieć z tryumfem. Każdy kto mnie wyzywał od mateckich jest debilem oraz ruską lub niemiecką onucą! Jak to jest się mylić, hahaha

#sejm #polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #rolnictwo
kamsher - Kaczyński miał rację. Jesteśmy pieskiem Niemiec rządzonym przez niemieckieg...

źródło: IMG_20240209_192011

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@kamsher: złożyłeś zawiadomienie do prokuratury, że premierem jest niemiecki agent?
Gdzie jest jakies oficjalne info o zamknięciu projektu CPK i elektrowni atomowej.?
Jak niby Tusk zniszczył nam opinie na arenie międzynarodowej? Tak zniszczył, że zbijał grabę z wszystkimi zachodnimi politykami?
Poproszę o przykłady tych gwałtów dokonywanych przez obcokrajowców sprowadzonych przez Tuska. Nie przez jakichkolwiek obcokrajowców, ale tych sprowadzonych przez obecnego premiera tak jak wspomniałeś.
A tabletki tobie nikt do buzi na
  • Odpowiedz
@kamsher

Niechęć Trumpa do Niemiec (jak i każdego prezydenta USA) wynika z tego, że to najsilniejsza gospodarka UE, a USA postrzegają UE jako zagrożenie, nawet jeśli nadal jesteśmy za nimi w tyle. Tak samo USA traktują Francje. Jest świetny film dokumentalny o wojnie gospodarczej między USA, a Francją i jak USA próbują ich zdominować w kluczowych sektorach grając bardzo brudnymi metodami. Jakby ktoś chciał to mogę poszukać i wrzucić link. Generalnie nie
  • Odpowiedz
Rolnictwo zniszczone. Reputacja na arenie międzynarodowej zniszczona. CPK nie powstanie. Port nie powstanie. Elektrownia atomowa nie powstanie.


@kamsher: podziękuj pis.
  • Odpowiedz