Wpis z mikrobloga

Kim byśmy byli, jakbyśmy nie zorganizowali żelkowego #rozdajo z okazji zbliżających się Walentynek ()

Plusować kulturalnie, a w poniedziałek z samego rana będą wybrani zwycięzcy, którzy jeśli zdążą się zgłosić odpowiednio wcześnie, będą mieli to szczęście jeszcze dostać żelki na Walentynki ( ʖ̯)

Dla tych co w szczęście nie wiedzą, do 12 lutego mamy promkę na el romantiko żelki. -20% na wybrane romantyczne żelki!

Swoją drogą, miłosny bukiet może się zmienić w pikantny, jeśli zamiast serduszek wybierzecie starą metodę leczenia bezpłodności, nabijając żelki penisy na patyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie testowałem, ja z tym nie mam problemów,
Od co.

Udanego Weekendu mireczki i Panie też Mireczki, ale z końcówką owe ()

Standardowe zasady #rozdajo :
-> obserwujecie tag #gusto
-> plusujecie posta
-> Idziecie ze mną w środę na podwójną randkę, bo widzę się z byłą i chcę by była zazdrosna ( ͡° ʖ̯ ͡°) Im więcej osób tym lepiej. Niech wie, że mam powodzenie ( ͡ ͜ʖ ͡)
-> W trzy osoby **wygrywacie po 2 kubeczki żelków Gusto, np o takie żelki w kształcie serduszek
Kwasny_konfident - Kim byśmy byli, jakbyśmy nie zorganizowali żelkowego #rozdajo z ok...

źródło: kocham Pepe

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: za mało manipulacji. Więcej manipulacji, przegrywy wytrzymają.

W końcu nie ma żadnej różnicy między

"Gdy twój chłopak powinien dostać liścia"(w domyśle żelka liścia)
A
"Jeżeli twoja dziewczyna MA dostać liścia W PYSK BO NIE SPRZĄTA NA BŁYSK"


No ale gdyby podmienić tylko słowo chłopak na dziewczyna to nikogo by to nie ruszyło.

Jeżeli musisz kłamać żeby udowodnić, że masz rację, to nie masz racji.
  • Odpowiedz