Wpis z mikrobloga

Boxdel to jest taki hipokryta

Nie wiem czy pamiętacie sytuację z Guralem, gdy Boxdel się z nim „przyjaźnił”, po czym jak na Gurala zaczęły wychodzić brudy i spadła mu reputacja to sam wbił mu nóż w plecy i zaczął go atakować.

Co ciekawe, Boxdel i reszta atakowali Gurala przede wszystkim, bo !UWAGA! gadał z niepełnoletnimi dziewczynami i rzucał „w formie żartów” jakieś teksty o nacechowaniu seksualnym. Brzmi znajomo, co?

Teraz wyszła taka sama akcja na niego, a on jeszcze miał czelność przyczepić się Goli, że ten jako przyjaciel nie stał po jego stronie, nie wydzwaniał i nie pocieszał, tylko zajął się swoimi sprawami XD

Ty się ciesz chłopie, że masz takich ludzi a nie innych, bo jakbyś miał takiego siebie jako przyjaciela to już dawno byś był złomowany przez niego i sprowadzony na dno

#famemma
Wpytke - Boxdel to jest taki hipokryta

Nie wiem czy pamiętacie sytuację z Guralem, g...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
@Wpytke lubię jak wykopki znajdują sobie jakiś cel do ataków, bo wtedy żeby uwydatnić źle cechy swojego wroga to umniejszają to co inni odwalili, i tu na przyklad:

boxdel pisał do młodszej koleżanki stulejarski tekst o ruchaniu cyckow
Vs.
Gural namawiał randomowe małolaty na omegle żeby się rozebrały

Myślę że jeśli jest tu jakaś różnica to jednak gural bardziej #!$%@?ł xD
  • 0
@yahoomlody masz rację jeśli mówimy jedynie o tym, co jest oficjalnie udowodnione, aczkolwiek nie zapominajmy, że kilka dziewczyn, które miały wobec Boxdela zarzuty, wycofało się i nie wiemy co jeszcze robił + wszystko wskazuje, że przekupił olciak

Niemniej w całym tym poście i tak chodziło o coś innego, mianowicie o pierwszą reakcję po wypłynięciu brudów - gdy na Gurala wyszły brudy i każdy zaczal go uważać za pdfa to Boxdel przyłączył się