Wpis z mikrobloga

Sraciłem duża sumę pieniędzy oszukano mnie , od początku czułem że to skam ale dasawałem pjeniądze dosłownie za klikanie przycisku i tyle . Nierozumiałem oco w tym chodzi powiedziano mi iż to optymalizator mruptowalót . Pomyślałem że może tak naprawdę to pralnia pjeniędzy czy coś w tym stylu ale itak w to poszedłem . Niechce podawać więcej szczegółów proszę uszanujcie to .
Chodzi mi o to że jestem naprawdę głupim rzyciowo człowiekiem można wręcz powiedzieć że upośledzonym jeśli chodzi o realne rzycie , (nie chce się tu nad sobą użalać czy słyszeć słowa typu nie niejesteś głupi każdemu mogło się to przydarzyć , poprostu chce to z siebie wyżucić i tyle) , nieumiem gadać z ludźmi , nieumiem ich zrozumieć , jestem strasznie naiwny i łatwo mną manipulować jeśli będziesz wystarczająco dla mnie miły (dzięki temu ostatniemu nieźle mnie w tym skamie owinęli wokół palca) . Ogólnie to mam autyzm czyli w skrócie co mogę ci godzinami pjerdolić o moich zainteresowaniach , dam ci #!$%@? cały wykład dlaczego ośmiornice są takie zajebiste albo dlaczego daną kartą graficzną jest taka nieziemska czy o jakiś faktach historycznych co tylko takich zjebów jak ja interesują. Czyli tak niby mam dużą wiedzę na wiele różnych tematów ale co z tego jak rzyciowo to swykły ułom niedający sobie rady w życiu . To jest przestroga dla was jeśli macie #!$%@? dziecko rodzeństwo czy co tam macie to niezamykajcie go w domu pomóżcie mu się socjalizować i podczas tej socjalizacji niekotroluj czyli niech wychodzi na imprezy niech robi niewiadomo co . Bo jak zostawisz takiego #!$%@? samego w domy a jedynym przyjaciela będzie komputer to prędzej czy puźniej coś #!$%@? , i kochajcie swoje dzieci i je doceniajcie za byle gówno żeby niemusiały podejmować się absurdalnie głupich Kraków żeby tylko wam zaimponować że niesą debilami . Bo są i będą ale nie pod każdym względem, ja naprzykład jestem upośledzony rzyciowo i społecznie ale oceny mam dobre a o fiksacjach mogę pjerdolić 24/7 gdyby jeszcze ktoś chciał mnie tyle słuchać XD .
Dobra Mirki dzięki miłego wieczorku i spokojnej nocy
  • Odpowiedz