Wpis z mikrobloga

#tvpis #tvpo
Nie wiem czemu ale mam dziwne przeświadczenie, że PiSowcy znów próbują uderzać w kierunku TVP i mediów publicznych.
Wchodzę na główną i co tam mamy... Wykopane PiSowskie dorzeczy siejące zamęt niedopowiedzeniem o "nie do końca krystalicznie czystej wodzie" - niby Marzec mówi o tym, że może ponieść za to konsekwencje ale boi się powiedzieć coś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo się mówi to co się wie i wtedy można się bać konsekwencji, albo podjudza się takimi tekstami wiedząc, że nic nie mogą mi zrobić a wywołam sensację. Co tu się dzieje - sprawa wiadoma.
Lecę w kolejne znalezisko na głównej - TVPO taka sama jak TVPIS za sprawą @Watchdog_Polska (link do WP.pl) i ujawnianiem wydatków na sylwestra. Zapytałem w komentarzu na mikroblogu, czy po bataliach sądowych udało im się dowiedzieć o tych wydatkach - dziwnym trafem nie otrzymałem odpowiedzi ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo jeśli nie otrzymaliście raz, drugi, trzeci i jest to uargumentowane tym, że to tajemnica i sąd przyklepuje rację (bo w rzeczywistości trochę racji mają bo może ktoś z polsatu skorzystałby z jawności umów i próbowałby coś ugrać przy kolejnym sylwestrze) to jaki jest sens torpedowania sądu po raz kolejny tym samym? Liczycie na to, że może tym razem się uda? Czy po prostu lubicie komuś dodawać roboty i marnować czas wycierając sobie gębę "działaniem dla jawności"? Jeśli otrzymujecie informację po batalii sądowej to zwracam honor i ten kto odpisuje tą formułkę w TVP wtedy jest tym złym który zjada czas w sądownictwie. Inaczej z uporem maniaka zapychacie jedynie sąd tą sprawą. O ile Was zazwyczaj popieram (tutaj w sumie też bo według mnie informacja powinna być jawna chociażby w postaci całkowitego kosztu takiej imprezy) tak nie popieram maniakalnego zasypywania sądu skargami które nic nie przynoszą.

Nie wiem, pewnie to czysty zbieg okoliczności, że tyle treści proPiS przeciw koalicji jest na głównej i jest tak ochoczo plusowane i komentowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)