Wpis z mikrobloga

Cześć, chcę zrobić rzutnik w sypialni z podłączonym Apple TV 4K. Jak to sensownie ugryźć? Kable na rzutnik są już wyprowadzone w suficie + na ścianie na którą będzie padał obraz jest elektryka pod rozwijany ekran.

Wystarczy dobrać rzutnik i wyciągnąć sobie kabel HDMI gdzieś w okolice szafki nocnej, bo tam pewnie będę to trzymał? Apple TV potrzebuje dodatkowego zasilania czy pociągnie na samym HDMI? Mogę to spróbować schować gdzieś w suficie/zabudowie garderoby, która będzie za łóżkiem, ale muszę wybrać coś teraz i wydaje mi się, że warto mieć dostęp od ręki do samego urządzenia.

Macie jakieś doświadczenia z ATV?

#apple #appletv #appletv4k #kiciochpyta #projektor #rzutnik
  • 3
@johnq: nie widzę pytania. To kup projektor, powieś i atv wepnij gdziekolwiek. Musi mieć zasilanie. Większość z tych projektorow ma już na sobie android tv i ten apple set top nie jest ci potrzebny do niczego
@johnq cześć, obecne rzutnik mają wejście USB nie wiem jak apple tv ( jakie ma zasilanie) ale ja mam podłączonego amazon fire Sticka pod rzutnik pod USB i to zasilanie wystarcza, chodzi też apple tv i inne aplikacje
@johnq: Apple TV musi mieć oddzielne zasilanie. nie działa na USB ani HDMI.

Ale możliwe, że w ogóle nie potrzebujesz Apple TV, bo wiele projektorów obsługuje AirPlay, więc możesz sobie wszystko przerzucić z dowolnego sprzętu Apple na projektor.