Wpis z mikrobloga

#farma W moim odczuciu przedobrzyli z reżyserką. Bo jak to jest, że jak Magda łowiła to nagle za jednym razem wyłowili chyba kilkanaście ryb i od tamtego czasu nic nie mogą złowić? xD Co chwila ktoś na tym pomoście siedzi i łowi, a jedzenia jak nie mieli tak nie mają. Chyba, że wtedy złowili wszystkie ryby, które były w stawie xD Szkoda, Bolzad chyba poleciał na fejmie pierwszego sezonu, który serio był ciekawy i aż chciało się przy tym chillować wieczorami. Teraz ktoś chyba podumał, że skoro tamten sezon był popularny to co dopiero będzie jak przyprawimy to intrygami, emocjami rodem z patowalk czy innych strimów. No niestety okazało się, że jednak ludzie są za tymi, którzy nie spiskują, chcą coś na tej farmie zrobić, poznać ludzi, czegoś się nauczyć, a nie tylko napier@alać jeden na drugiego. Obecna ekipa mi osobiście dużo bardziej podpasowała, niż ta z drugiego sezonu, gdzie w zasadzie nie miałem żadnego faworyta. Był spokojny,ogarnięty,pracowity Piotr, Seweryn, który na początku wydawał się takim Sebkiem-koksem, ale okazał się również spoko, robi swoje, nie spiskuje. Magda, pozytywna świrówa, która wręcz rwała się do roboty za swojej kadencji. Nawet Margo, która na początku mnie wkurzała niemiłosiernie tym swoim zachowaniem, że wszyscy mężczyźni to zło wcielone tego świata, ostatnio robi swoje i nawiązuje jakieś kontakty. Mało tego nawet Amanda na samym początku mi się wydawała spoko. Ogólnie mieszanka fajnych ludzi, z których mógł powstać fajny sezon FARMY, czyli zadań, pracy,problemów. A nie polityki kto z kim kogo. Bolzad, jak to czytacie to nie tędy droga xd
  • 2
  • Odpowiedz
@silnikAtrakcyjny: zgadzam się, brak farmy w farmie. Od poprzedniego sezonu wychodzi im pato-reality. Ja teraz to Was tylko czytam, bo jak zobaczyłam zwiastun, gdzie Amanda każe sobie robić kąpiel to przestałam oglądać to gó*no.
  • Odpowiedz