Wpis z mikrobloga

W wyborach samorządowych zagłosuję na partię która jest za wolnoscią i rigczem w sprawie emisji co2, motoryzacji, samochodów.
Na pewno nie będzie to KO. cały czas dokładają cegiełkę. Trzaskowski na czele to szkoda o tym gadać, bo przebiło wielokrotnie pis jak było to spotkanie dotyczące sct w warszawie, teraz tusk wycofał pozwy pis dotyczące zakazu sprzedaży spalinówek emisji itd. innymi słowy polska będzie w to wchodzić na pełnej.

W całym życiu nie zagłosowałem na pis. Nigdy. W wyobrach samorządowych ma szansę się to zmienić.
Jak były poprzednie wybory na prezydenta zagłosowałem na trzaskowskiego dlatego aby pis nie miał większość, że sejm i prezydent bo robili by co chcą, wygrał duda i dokładnie tak było, gdyby teraz wygrał pis, bylibyśmy zgubieni i dążyło by to do drugiej Korei.

W tych wyborach do sejmu o pisie nawet nie było mowy, KO odpadło na wejściu. TD odpadła bo mięli na swojej stronie informacje o mocnym promowaniu zakazu spalinówek itd.. przed wyborami info ze strony znikneło. lewica? pff aż ledwo mi to przez klawiature przechodzi. Została tylko konfederacja która jako jedyna trzymała się swoich postanowień, jako jedyna w debatach coś napomknęła o spalinówkach i na nią poszedł mój głos.
Dla mnie kwestie motoryzacji czy samochodów to sprawa numer 1 wręcz i w zupełności wystarcza aby zyskać mój głos.

Teraz będzie tak samo i pewnie skończy się na pisie. to zresztą ich chyba jedyna karta przetargowa, ale przynajmniej jest pewność że będą starać się walczyć z KO czyli iść po ścieżce rigczu dotyczej odbierania obywatelom wolności.. co kiedyś brzmiało by jak oksymoron gdy zestawiało się to z pisem.

#sejm #przemyslenia #wybory
  • 4