Wpis z mikrobloga

#wwe #wrestling
Jak wrażenia? Już tak na chłodno?
Nie myślałem, że kiedyś to napiszę, ale match kobiet był zdecydowanie najlepszy na karcie i nawet nie piszę "imo", bo chyba nie ma się z czym kłócić. Miał wszystko to co powinien mieć RR match i nawet botche mnie jakoś bardzo nie bolały. Powroty, debiuty, parę kozackich spotów i staredownów, jak choćby te Bianki i Jade. Generalnie spory plus i za kilka lat siądzie taka Bianca vs Jade



No ale generalnie wszystko tam się zgadzało. Jeśli chodzi o Fatal 4 way to chyba nie ma o czym mówić, no bo raczej każdy się tego spodziewał, a KO vs Paul mimo wszystko też miało sens (mimo, że zakończenie naciągane), bo Paul na WM-ce z pasem pewnie przyciągnie paru casualsów.

Co do RR mężczyzn, to to po prostu went flat, Powrót Andrade spoko, ale mimo wszystko średnia reakcja. Bardzo słaba reakcja na Bron Breakkera, aż mi go szkoda było, a po jego udziale w RR wyglądało, że tam się solidny push szykuje. Generalnie cała końcowka była średnia, a patrząc na Punka to już po prostu smutno mi było. Jestem fanem, w AEW wydaje mi się, że jeszcze było trochę walk gdzie dawał radę, ale tutaj to wyglądał jakby na zawał miał zejść. Do tego, skoro on był nie wiem, na dosłownie kilku programach od powrotu na SS, to zastanawiam się jaki był sens, żeby to wtedy robić, a nie czekać z tym do RR. Wiadomo, Punk, Chicago, parę razy podbił rating, ale imo storylinowo to by miało o wiele więcej sensu, żeby wrócił na rolay rumble, niż wtedy. I tak z nim nic nie zrobiono, a to był ten powrót, którego męskie royal rumble potrzebowało.

Co do wygranej Codiego to dla mnie na plus. Nie wiem, po prostu go lubię, ten staredown z Romkiem na smackdown dał vibesy pod rematch na WM-ce no i jest ten rematch. Mi się tam podoba ten storyline z zakończeniem historii i jak ktoś ma Romkowi odebrać pas, to chciałbym, żeby to był albo on, albo Main Event Jey Uso, nikt inny, no ale na razie to mamy upper midcardera Jey Uso co najwyżej xd

edit: plus + biedny cody xd jeszcze od przyjaciela xddd
https://twitter.com/KingRyeburn/status/1751466016578666923
WojtASR - #wwe #wrestling
Jak wrażenia? Już tak na chłodno?
Nie myślałem, że kiedyś t...

źródło: cody

Pobierz
  • 6
@Wojt_ASR_: W sumie chciałem napisać swoją opinię ale Twoja dobrze zawarła moje wrażenia ;D. No może poza tym że końcówka Owens vs Paul była naciągana, nie wszystko musi zmierzać do WM i jeśli chcą pociągnąć program do EC to czemu nie? Kevin ma pretekst by domaga... Wymuszać rewanż.
Ta Jordynne Grace na 100% jest na cele wyniku WWE. Wygląda fenomenalnie, jest młoda i robi ogólnie dobre wrażenie. Dzisiaj Cargill, jutro ona
@Wojt_ASR_: Na początku trochę się zawiodłem że jednak nie dali wina punkowi, no bo nie lubię gdy historia, a konkretniej walka wieczoru wm jest powtarzana, ale w sumie dobrze że nie wygrał bo było zbyt duże ryzyko że publika się odwróci jak będzie miał za łatwo przejść na szczyt (jeżeli niestety dalej ma być facem) no i jest pretekst do przejścia codeusza na SD.
Mam nadzieje tylko że wrzucą ich w
@Wojt_ASR_: Punk jest okrutnie zajechany. Starsi zawodnicy od niego wygladaja wydajnosciowo duzo lepiej. Jego trzeba prowadzic jak Edge walka co kilka miesiecy tylko krotkie max 15minut bo chlop tam padnie. Sama koncowka RR przez jego kondycje podupadla bo widac bylo, jak Cody pare razy musial sie troche hamowac w akcji bo Brooks nie wyrabial.