Wpis z mikrobloga

Byłem na policji i przyznałem się do tego co się stało i przyjęliśmy różne scenariusze i w żadnym policja ot tak po donosie nie zatrzymuje osoby. Bo ich zadaniem jest sprawdzić a nie zatrzymać. Tyle i aż tyle.

On jest zwyczajnym kłamcą.

Wczorajszy lajw idealnie pokazał gdzie on ma wszystkich tych którzy mu przez ostatnie miesiące pomagali. Ty jesteś człowieku absolutnie TOKSYCZNĄ osobą i to twoje siedzenie bezczynnie po roku aresztu zajebiście się na tobie zemści. Możesz sobie i mieć najbardziej kochających rodziców pod słońcem, ale już zawsze będziesz mentalnie rozpieszczonym gówniarzem z wywalonym w kosmos ego.

Ty nic nie umiesz, ani angielskiego, ani niemieckiego, ani nie masz żadnych przydatnych umiejętności, ani nie starasz się o stopień niepełnosprawności by mieć żółte papiery ani kurna NIC, masz prawo jazdy to znajdujesz wymówki.

Jakbym fizycznie miał tyle siły to bym naprawdę wywaliłbym takiego gonga żebyś się zdziwił, zwłaszcza że próbujesz bezczelnie robić ze mnie osobę która cię wsadziła do aresztu, nie, nie poszedłeś do więzienia, nie miałeś wyroku, byłeś jedynie w areszcie.

OBRZYDLISTWO

#wszechstronnymistrz
  • 3