Wpis z mikrobloga

Hej,
chcę wymienić #ps4 na ps5. Rozejrzałem się w cenach i jestem trochę zdziwiony. Dlaczego? Dlatego, że ludzie sprzedają konsole używane w cenie nowych, a niektórzy nawet drożej niż nowe. Natomiast pojawiają się też oferty niewiele ponad 1K. Sorry, ale może czegoś nie wiem. O co tu chodzi? Mówimy oczywiście o wersji z napędem.
Jaka cena za używaną konsolę jest uczciwa?

#playstation5 #ps5
  • 8
  • Odpowiedz
@Bubu_com: taka, ktorą ludzie są skłonni zapłacić. Jeśli jest mało używek na rynku ogłoszeń to będą szły za dość dużo, natomiast przy okazji premiery slima niektorzy wystawią za zawyżoną cenę bo nie chcą sprzedać, ale jak trafi się jeleń to doplacą mniej za slima.
  • Odpowiedz
  • 0
Używek jest sporo. Dlatego dziwią ich ceny jak za nowe egzemplarze - jaki to ma sens, przecież lepiej jest kupić nową. Nie kumam tego.
  • Odpowiedz
Sorry, ale może czegoś nie wiem. O co tu chodzi? Mówimy oczywiście o wersji z napędem.

Jaka cena za używaną konsolę jest uczciwa?


@Bubu_com: Uczciwa cena? Przecież to mocno subiektywna opinia. To popyt rynkowy ustala ceny i skoro nie widzisz tańszych ofert na PS5, to być może konsola jest właśnie dla ludzi tyle warta? No chyba nie oczekujesz, że ktoś Ci sprzeda sprzęt za 50% wartości sklepowej, w bardzo dobrym stanie,
  • Odpowiedz
  • 0
@Bubu_com: bo nie znają wartości sprzętu, rynku i są żydami, np. mój kolega chciał mi sprzedać kilkuletni rower za tą samą cenę co go kupił
  • Odpowiedz
@Bubu_com: te za blisko tysiaka to zwykły scam. Napiszesz do nich, to ci podadzą fejkowego linka do Allegro albo coś w ten deseń. Wiem, bo w grudniu sam szukałem na olx i się skończyło na nowej slimce ;)
  • Odpowiedz
@Bubu_com: Po uj Ci kupować ps4 jak masz ps5 ? xD Ja gram na ps4 i mi nie spieszno do ps5, bo jeszcze żadna gra mnie nie przekonała na tyle by konsole nową kupować. Tak z ciekawości pytam.
  • Odpowiedz