Wpis z mikrobloga

Patusiarze przeżywają renesans w Polsce, bo przyszedł rudy i rękami swoich przydupasów, bez żadnych oporów, wprowadza nas w wieki ciemne. Widać to po wszelakiej tuszy, która przerzuciła się z tagów #famemma, #danielmagical, czy #raportzpanstwasrodka i weszła z butami w gnoju na tag #sejm, czy #bekazpisu

To co mikrocefale z pisu zrobili z prawem, a przypomnę, oni zgodnie z prawem uchwalali przepisy, które były wątpliwe w kwestiach praworządności, a na pewno ją podkopując. Przyszedł rudy i poszli na całość, bez żadnych oporów ŁAMIĄ OBOWIĄZUJĄCE PRAWO I KONSTYTUCJĘ, przy cichym przyzwoleniu UE, które dziwnym przypadkiem, nic nie widzi.
W dupie mam Wąsika, czy innych pisowców, ale żyję na tym świecie wystarczająco, że wiem, że ONI znów powrócą i precedens otwarł im już wszystkie drzwi, by chwycić wszystkich przeciwników za mordę. To się stanie.
Oni prawo naciągali, ale obecna ekipa łamie... bezczelnie i cynicznie, przy aprobacie części społeczeństwa, którym takie igrzyska się podobają. Tak jak w tym chlewie, donejtują innych patusiarzy, czy oglądają famemma. To nie tylko ten kraj jest z kartonu, ale i naród.

#famesejm - myślę, że to dobry tag, by pisać o tym łajnie i to będę robić.

Co dziwne, nagle te wszystkie "płatki śniegu", co to urażają się o wszystko i na wszystko, z dziką satysfakcją ogląda to widowisko i wołają o więcej krwi... jednak powiedz coś o dwóch płciach, czy ideologi lgbt, to od razu spazmów dostają i drą łachy.

*obrazek podglądowy, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością
p.....r - Patusiarze przeżywają renesans w Polsce, bo przyszedł rudy i rękami swoich ...

źródło: 8a367e7ad909f5c242f4d8a23f23a443

Pobierz
  • 9