Wpis z mikrobloga

Super #!$%@?, mój post w, którym wyśmiałem kuców i pisowców piszących o armii trolli Po bo nie zdają sobie sprawy, że prawie 12 mln obywateli, którzy chcieli pogonić PiS też tu przesiadują został skasowany. Żadnych przekleństw ani nic. W godzinę prawie 200 plusów dostał. Chciałbym się dowiedzieć szanowna moderacjo za co został skasowany ? Czyżby jakiegoś kuca w moderacji zabolało, że się z was śmiejemy bo nie potraficie zrozumieć, że ludzi popierających koalicję rządząca nie trzeba opłacać ? @M_B @a_s @wykop #moderacja #afera #sejm #polityka
Wezzore-04 - Super #!$%@?, mój post w, którym wyśmiałem kuców i  pisowców piszących o...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Kroledyp no to widzisz mój ból , bo nikt nawet powodu nie podaje. Tak jakbyś dostał 1 na lekcji i nie wiadomo za co. Nawet gdybyś chciał na przyszłość uważać to nie możesz bo nie wiesz co zrobiłeś źle teoretycznie
  • Odpowiedz
@Wezzore-04 serdecznie pozdrawiam małego człowieczka, który w celu obrony swojej oblężonej twierdzy potrafi tylko odebrać ludziom możliwość dyskusji "bo szkalujo mojo partie a ja tak nie uważam, nie tak macie pisać PRZESTAŃCIE TAK MÓWIĆ, gdzie tu się usuwa"

Wykop - portal tworzony przez użytkowników( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz