Wpis z mikrobloga

Marian Marian Marian Marian. Marian Ziółkowski
Swego czasu np w walce z gamrotem tudzież szadzinskim to był w moich oczach prospekt nr 1 pod względem skilla czy fajterskiego IQ wtedy jeszcze były głosy o UFC - Marian chyba sam wówczas wierzył w siebie i widział w światowym mma. Uwielbiam jego styl walki i to jak pięknie walczy porusza się wszystko ma calculejted, ale co się stało się? Marian??? Najpierw niewinne wizyty w co drugim trzecim wydaniu #oktagolive u turskiej (tfu) już tam mówiłeś, że eeee nie chce się trenować ty wolisz pograc na konsoli czy tylko pogadać o mma ze w sumie to ty nie chcesz się już bić na wyższym poziomie :-/ 0o
Nie wiem w czym jest problem u ciebie mogę jedynie się domyślać, że ty masz za dobrze w głowie i jest to co Mirek mówił, że cb jak dziecko trzeba było dobudzac byś wstał na turniej i siłą zawozić autem na turniej czy coś bo ty byś spał w domu - wszystko podane pod ryj bananowy świat wwa to po co trenować i się bić? Teraz jeszcze naśladując (tfu) Turską założył jakiś program na YT którego nikt nie ogląda i tam się madrujesz
Bez sensu. Szkoda mi twojej kariery bo widziałem cię w #ufc natomiast wyszło, że trener Mirek okninski miał do Ciebie rację - ciepła kluseczka bez motywacji ani podejścia do mma
Ile razy Ty uciekłeś przed murzynem parnase? Ośmieszył Cię totalnie
teraz to już nie widzę twojej kariery straciłem zainteresowanie twoją osobą jak ty z Rajewskimi walczysz na równi…. Spory Polski talent zmarnowany bo w domu za dobrze było i Marianek chciał pospać
#kaw #mma #sportywalki #kanalsportowy
ArturBinkowski - Marian Marian Marian Marian. Marian Ziółkowski 
Swego czasu np w wal...

źródło: IMG_3115

Pobierz
  • 7