Wpis z mikrobloga

  • 0
@flash890:

parafrazując że baba z biedronki co siedzi na kasie nie może mieć depresji, tylko on pan artysta może mieć depresje. To był wywiad z nim i słoniem


To faktycznie debil bo jednak oprócz zdrowotnych powodów depresji są też ekonomiczne. Więc prędzej o mógłby nie mieć a i te zdrowotne prędzej zwalczyć bo ma kasę []
@Zwierz33: parafrazując że baba z biedronki co siedzi na kasie nie może mieć depresji, tylko on pan artysta może mieć depresje. To był wywiad z nim i słoniem


@Zwierz33 czyli morał z tego taki, że powinien rzucić w #!$%@? showbiznes i iść na kasę na biedry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maximus_Wykopus_Dickus kto to plusuje do urwy? Tia! Bo depresja tylko dla syna Bożego zarezerwowana jest. Tylko przegryw prawilny może mieć depresję…
Celebryta, Oskarek, prezes dużej firmy, a nie daj Boże jakiś ekstremalny bogacz nie ma prawa mieć droresji. Ale poryte łby tu siedzą
@Maximus_Wykopus_Dickus

kukoldzie

A to czemu to napisałeś? Masz jakieś problemy z językiem polskim? Nie znasz znaczenia słów?
Chciałeś obrazić a wyszedłeś na debila xD

Dla atencji to raczej piszą o depresji przegrywy na wypoku. Pod pozorem depresji usprawiedliwiają swoje lenistwo i głupotę
@Maximus_Wykopus_Dickus ale plebejskie podejście xD tylko biedaki są sprawiedliwe, uczciwie, dobroduszne, prawilne i ogólnie dobre ziomeczki.
A jak ktoś ma pieniądze to pewnie złodziej i pijak i debil i cham i prostak a depresji to już na bank nie może mieć xd

No i tu się zdziwisz bo może nie jestem miliarderem ale jestem w top zarabiających wiec prawdopodobnie według twoich standardów jestem obrzydliwe bogaty. I uważam, że każdy na świecie może