Wpis z mikrobloga

@adreno420: no jest jeszcze jedno, ale musiałbyś mieć lapka/minipc z grafiką wyswietlającą taką samą rozdzielczość co komp. ale tu zaś problem ile osób w domu, ktoś odpali netflixa, inny odpali pobieranie ze steama to możesz zapomnieć w dobrej rozdzielczości, a i tak inputlag będzie taki sobie
  • Odpowiedz
@adreno420: mam kompa złożonego za kilka tysi, podpięty do tv, polecam tak żyć.
Ale raz, kabel do tv i to dobry kabel bo jak masz 120hz 4k to potrzebujesz hdmi2.1.
Dwa, GPU pasuje mieć dobre, żeby chociaż gry latały w 1440p na maksymalnym odświeżaniu a najlepiej 4k 60fps. Także jeśli mówimy o używkach to 3070ti albo 6800xt pasowałoby by kupić do 1440p i 4k przy starszych grach. 3090 jak celujesz
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon według mnie minimum do 1440p to 3070 bez ti. Żadna gra nie ma z tym problemu żeby wyciągnąć ponad 60klatek na najwyższych lub prawie najwyższych ustawieniach. Czasem dlss ratuje dupę, często nie jest potrzebny ale w takim rdr2 na przykład spokojnie dobijam pod 90-100fps co daje fajne pole do popisu żeby podpiąć takiego kompa pod tv 4K, na moje nieszczęście mam tv tylko full hd więc nie korzystam z tego
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon fakt, widzę że ceny się trochę zmieniły po premierze superek seri 4000. W takim wypadku jak najbardziej opłaca się w budżecie ok 1300 kupić 3070Ti choć 3070 za ok 1100 jest również spoko opcją jak ktoś chce przycebulić, różnice między nimi nie są aż tak wielkie a żadna z nich i tak nie wyciągnie 120klatek w 4K na najwyższych ustawieniach :D
Trzeba się bawić w kompromisy, albo niskie ustawienia i
  • Odpowiedz