Wpis z mikrobloga

Co do Wrzosek gate. Baba sama mówi że pobicia nie było. Czyli wychodzi na to że najpierw doporowadzila go do skraju #!$%@?, chłop odreagował krzykiem i agresja w stronę przedmiotów nieożywionych i wielkie aj waj zakaz zbliżania?

Może to i lepiej, chłop odpocznie trochę od psychicznego oprawcy. Nie rozumiem dlaczego społecznie akceptowalne jest doprowadzanie mężczyzn do takich stanów, ale już ich reakcja (która nie szkodzi nikomu) już jest złem najgorszym. Wiadomo, piekło kobiet.

#famemma
  • 9
  • Odpowiedz
  • 22
@wszystkozajete12 a to nie bylo jego mieszkanie? No nie wiem, tym że doprowadziła go do takiego stanu? Wiesz czym jest znęcanie psychiczne? Byłeś kiedyś w toksycznej relacji? Uważasz że zniszczenie telewizora jest równe pobiciu?

Oczywiście że nie powinno mieć to miejsca, ale dlaczego miało miejsce?

Wiadomo, w tym cuckoldstanie księżniczki mogą się znęcać psychicznie latami, ale weź podnieś głos czy rozwal jakiś przedmiot i już powinieneś być odseparowany od społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: doprowadziła go do tego stanu xD a masz jakieś dowody na to kto kogo tu do jakiego stanu doprowazał, czy napisałeś sobie sam historię i próbujesz ją teraz obronić? Wszyscy sobie tu #!$%@? piszecie historię na podstawie chłopskiego rozumu nie mając praktycznie żadnego pojęcia na temat sprawy. Poczekajmy na rozwój sytuacji, niech się druga strona wypowie, może będzie jeszcze jakieś dodatkowe białko, a nie #!$%@? już psy wieszane na babie
  • Odpowiedz
  • 10
@Dingik nie no wiadomo, chłop zaczął się awanturować bo mu się finał serialu nie spodobał xD nie wiem jak było ale skoro nie było pobicia to raczej była to zwykła kłótnia. No i jakoś bardziej wierzę jemu niż "wilczycy z wallstreet" bo miałem już z takimi wilczycami do czynienia. Jak się okaże że było inaczej, będę bił się w pierś, ale póki co bardziej wygląda mi to na klasyczne na przestrzeni ostatnich
  • Odpowiedz