Wpis z mikrobloga

@abcd1414: czyli spadł do poziomu cumratów, tyle że w odróżnieniu od nich, tworzy bezpieczniejszy kontent. Ostatnio od bystrzak widziałem strumyk z sylwestra i shoty jak cisnął po heldze ze piła jak była w ciąży, to za to wyrugowali bystrzaka?
  • Odpowiedz
@erhh1992: za to też, ogólnie poleciał za całokształt i jak się odnosił do widzów, stypa,cenzurowanie donejtów, podnoszenie kwoty itd. w idealnym momencie się odpalił w Sylwka i polecał z nowym rokiem, za bardzo się panoszył i trzeba było to skrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@abcd1414: czyli można przyjąć że patostreamy w PL umarły, a przynajmniej stara gwardia. Rynek nie znosi próżni, więc ktoś zajmie ich miejsce, prędzej czy później
  • Odpowiedz
@abcd1414: na raszei to już bardziej wegetacja i czekanie na nieuniknione, wg mnie patostreamy tak na prawdę skończyły sie z majorem, bystrzak czy speluna mieli swoje momenty(jak np zesranie się do wiadra z zaprawą), ale to nie to samo. Magical szedł ostro po granicy, niby próbuje coś nowego, ale to są pojedyncze wyskoki jak OF gochy, czy pimp my gocha
  • Odpowiedz
@erhh1992: magicznego to się świetnie oglądało w 2017 potem to już sam spadek w dół od 2021 nie oglądam go, przerzuciłem się na bystrzaka ale tam też była stypa 1.5 roku i wywalone na widzów więc pora było to skończyć, albo w jedną albo w drugą tym bardziej że nie wykazywał żadnych chęci. Uniwersum majora to nie oglądam tak jak i Raszei, mam jeszcze trochę godności niż oglądanie dwóch śpiących meneli.
  • Odpowiedz
@shexcyk: nie rozumiesz że nie może ? To już jest koniec, wystarczy że będzie widniał jego link do donejtów na transmisji to i tak dostanie bana? Nawet jakby donejty miał na matkę, babkę czy prababkę, dopóki widnieje link to guzik może.. już jeden taki był Gural co miał po x kont gdzie za każdym razem miał bana
  • Odpowiedz