Wpis z mikrobloga

@Maqnez: zrobił #!$%@? wiadomo, ale ile byś dał Ani z zielonego wzgorza? Teraz jak minelo juz 5 lat to byloby ok? Czy za 10 lat? #!$%@? sytuacja, ale gadac '#!$%@?' rodzine to troche trzeba poleciec
  • Odpowiedz
  • 44
@Seroxik: Ania niech sobie układa życie jak chce i z kim chce (już pomijając słowa przysięgi małżeńskiej) chodzi o to że szeliga który określał trenera jako swojego przybranego ojca przyjaciela po jego chorobie zakręcił się koło jego żony mogło by minąć i 1000 lat i dalej to by była #!$%@? z jego strony
  • Odpowiedz
@Maqnez: serio, przysięgi małżeńskiej? Ile ty masz lat? Jako facet zdecydowanie chciałbym że gdybym był w takim stanie jak trener, to chciałbym, żeby moja żona znalazła kogoś i była szczęśliwa a nie całe życie mi pampersy zmieniała, gdzie ja dawno myślami będe na innym świecie.
Z jego strony #!$%@? pełna parą, ale rodziny nie #!$%@?ł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Seroxik: No tak ania oddała chorego męża pod opiekę jego siostry i rodziców żeby nagrywać filmiki jak pajacuje z szeligą a te dzieci pewnie nie widzą nawet ojca bo mają teraz nowego ojca co jest rozwinięty umysłowo pewnie gorzej niż one a jak zaczną kumać więcej to będą pluli na tego szelige za "FEJM" jaki im przyniósł i oczywiście ze #!$%@?ł miał wybór i wybrał żeby związać się z żoną
  • Odpowiedz
@PZt37: nie no to co ona gada to też jest tragedia, ale to też pewnie psycha musi być rozjechana dobrze. Ale ja mówię bardziej o sytuacji, niż o nich dokładnie, bo tutaj to oboje się dobrali pięknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz