Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Emil Truszkowski. Chyba jedyny w miarę spoko Youtuber nagrywający vlogi o Japonii i Korei Północnej nie będąc jednocześnie szurem.
Niestety Emil ma ogromnego pecha do crossoverów z innymi youtuberami.
Pojawił się na vlogach Łysego w czasach kiedy w Chinach mieszkał XD
Współpracował z Gonciarzem w Japonii. Chyba szybciej zdał sobie co Krzysiem jest nie tak niż jego byłe xD
Byłą Weronika Truszczyńska która ociepla zamordystycznym Chinom wizerunek.
A,panie z Korei Południowej, gównogrupki Pierogi z Kimchi i pyra w Korei robią bardzo czarny pijar Emilowi...
Jeszcze ptak musiał ukraść mu kanapkę xD
Towarzysz_Sobaka - #raportzpanstwasrodka 
Emil Truszkowski. Chyba jedyny w miarę spok...

źródło: 1000021398

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: Emil odczarował Koreę północną pokazując ją z ludzkiej strony. Jednocześnie nie popierając rządów Kima.
Vlogi z żoną o Japonii też ma ciekawe. Wycieczki kamperem po Japonii, rozwozenie skuterkiem na ubezpieczenie eats z resztą ta akcja z kanapką Byłą w ramach twicha kiedy Emil rozwoził jedzenie robiąc sobie orzerwę xD
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: a ten ociepla wizerunek korei kima.Zarabiając na tym. Pyra w korei ? Idiotka .Stwierdziła że w korei gwiazdy k-pop nie robią operacji plasycznych.Pytała w klinice.To jakby pytać wąsika czy łamał prawo.
  • Odpowiedz
@Justyna16: ja słyszałem zaś opinię , że wypaleni Koreańczycy po studiach mają często fundowane operacje plastyczne w ramach nagrody za ukończone studia. Double eyes i operacja nosa są najczęściej robionymi zabiegami.

hmm nawet nie wiedziałem ze sie crossowali :) coś więcej w temacie


@ZlyMarcin: nigdy do crossoverów nie doszło. Raz Pyra w dość niemiły sposób stwierdziła, że nigdy nie będzie się crosdowac z Emilem jak i nagrywać z nim materiałów
  • Odpowiedz
Raz Pyra w dość niemiły sposób stwierdziła, że nigdy nie będzie się crosdowac z Emilem jak i nagrywać z nim materiałów o koreach


@Towarzysz_Sobaka: ale argumentowała to jakoś?

Facebookowi grupki pory i wioli często Emila atakują na różne sposoby nazywając go agentem, komunista itd. Co jest myślę dosyć przesądzone.


tzn rozumiem że te grażyny co oglądają kimchi po nim jadą?
  • Odpowiedz
robią bardzo czarny pijar Emilowi...


@Towarzysz_Sobaka: jaki to jest ten czarny PR ? Poza tym jeśli paraduje w mundurze KRLD to co mają powiedzieć ? To dokładnie jakby w Polsce chodził po Oświęcimiu w mundurze SS ze swastyką i pokazywał vlogi z obozu. Jakby go u nas nie zdążyli aresztowac to by na pewno dostał w ryj. Nie wiem czy promował symbole Imperialnej Japonii (flaga Rising Sun), tak jak to robił
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: odczarował Koreę i nie popiera Kima, ale nabija mu hajs na organizowanych przez siebie wycieczkach? Już dałeś swój popis jak popierales wsadzanie ludzi bez sądów do więzienia, widać, że też masz ciągoty totalitarne.
  • Odpowiedz
jaki to jest ten czarny PR ? Poza tym jeśli paraduje w mundurze KRLD to co mają powiedzieć ? To dokładnie jakby w Polsce chodził po Oświęcimiu w mundurze SS ze swastyką i pokazywał vlogi z obozu. Jakby go u nas nie zdążyli aresztowac to by na pewno dostał w ryj. Nie wiem czy promował symbole Imperialnej Japonii (flaga Rising Sun), tak jak to robił Ropuch - ale to też są symbole
  • Odpowiedz