Wpis z mikrobloga

  • 9
@panasonix: a, no to wszystko w porządku, można się rozejść, nie ma tematu xD

PS: TVN i Polsat nie płacą za komentarze w Faktach czy Wydarzeniach, więc swoje próby rozmywania możesz kontynuować do lustra :)
  • Odpowiedz
a ty naprawdę wierzysz że druga strona będzie robiła inaczej?


@panasonix: tak, bedzie robila inaczej bo wlasnie dlatego pis przegral wybory. malo tego, ni widza powodu dlaczego przegrali i dalej cisna tępą propaganda. ty symetrysto
  • Odpowiedz
@panasonix: je** symetrysta, nie widzisz różnicy między zarabianiem na stanowisku reportera, a udawaniem losowego człowieka i gadaniem papki pisowskiej?
  • Odpowiedz
@panasonix tylko wstawiasz głównych prowadzących. Daj porównanie ile zarabiali wcześniej eksperci czy tam komentatorzy i porównamy wtedy to z obecnymi doniesieniami
  • Odpowiedz
@nietak7: czyli nie raz wpadał tysiak za stanięcie na podjeździe i wyklepaniu przekazu dnia do kamery w 3 minuty bo do 2 materiałów wkleili, to jest życie.
  • Odpowiedz
@panasonix mówisz o Tomaszu Lisie? Koleś zarobił 21 mln dla swojej firmy czyli nie na czysto i wygenerował dla TVP 160mln zysku więc tak jest chyba expertem. Ile zarobili ci z PiSowegi nadania?
  • Odpowiedz
  • 1
@panasonix: ku*wa, żeby tak w sądzie można było się bronić jak Ty bronisz pisu xD Może i ukradłem, ale mój sąsiad też ukradł, więc jestem niewinny xD
  • Odpowiedz