Wpis z mikrobloga

Włączyłem parę omówień finału Superpucharu- konkretnie Ćwiąkała, Banał Sportowy i Piłkarzyki, i jeden motyw przewodni to:
no Real super, ale Barcelona [i tu godzina rozprawiania o tym, co nie poszło i generalne przygnębienie, że FCB przegrała], o Realu albo nic, albo jakieś banały jak u Ćwiąkały (95% smutku i materiału o błędach Xaviego, 5% o tym, że on się takiego meczu spodziewał ze strony Realu).
Mireczki z tagu #realmadryt jesteśmy niedoreprezentowani ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Czy mi z tego powodu jakoś smutno? Niespecjalnie.
#mecz
thority - Włączyłem parę omówień finału Superpucharu- konkretnie Ćwiąkała, Banał Spor...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-07 201930

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@thority: ja tam z wyżej wymienionych oglądałem tylko Ćwiąkiego i w sumie nie widziałem po nim, żeby był jakiś stronniczy czy tam smutny. W sumie nawet nie wiem co miał powiedzieć, Real przecież po prostu przejechał się po Barcelonie i dominował przez jakieś 80-85 minut spotkania XD Ale to może moje zdanie, bo nie mam go za jakiegoś Barceloniarza, szczególnie miło wspominam te filmiki o remontadach z sezonu 21/22, bo pamiętam
ObslugaRadomskiegoLotniska - @thority: ja tam z wyżej wymienionych oglądałem tylko Ćw...
  • Odpowiedz