Wpis z mikrobloga

Czy jak mam siostre typu pisowiec/konfederata to warto coś z tym zrobić? Oczywiście na siłę nie chcę jej przekonywać do moich poglądów no ale na Boga... Uświadamiać czy zostawić w spokoju?
Co mnie najbardziej dziwi to to że to kobieta po studiach i z zajebistym biznesem, milionerka właściwie.
Nawet się zastanawiam czy ona sama nie ma jakichś powiązań no bo to się w pale nie mieści być tak zmanipulowanym? Głupim? Staruchy to tak, no ale ona? No tak już sobie to chce tłumaczyć, że ona ma w tym jakiś interes, bo innego wyjścia nie widzę.
Przykro mi. Bo to nie chodzi o to że ona za pisem a ja za TĄ NORMALNĄ DOBRĄ PARTIĄ (jc to ja nie za po). Chodzi o świadomość tego co się dzieje. Jeszcze #!$%@? wielce przeciwna rozdawnictwu i socjalom wszelkim, a pokażcie mi partie która więcej socjalu w Polsce wprowadziła. No i oczywiście na bombelki chętnie pinionszki weźmie.

#polityka #pis #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 13
@szzzzzz: a po co psuc sobie całe te, trzeba byc milym dla rodziny. nwm ja nie mam pisowcow w rodzinie ale jakbym miala to co z tego. najwazniejsze zeby zdawac sobie sprawe ze to tylko polityka i rozne poglady ktore mozna szanowac a nie zgadzac sie z nimi i pod koniec dnia jestescie tymi samymi osobami co zawsze a te wszystkie polityczne wymysly to glupota
@szzzzzz: a czy ty dałabyś się jej przekonać gdyby miała lepsze argumenty?
Nie? Ale chcesz przekonać ją? No właśnie.
Ja akceptuje że w każdej partii będzie wyborca z taką wiedza że dałby rade mnie na nią namówić (statystyka na to wskazuje).
No ale, zrobisz jak zechcesz.
via Android
  • 0
@Usmiech_Niebios oczywiście że dałabym się przekonać jeśli dałaby odpowiednie argumenty, skąd w ogóle pomysł że mogłoby być odwrotnie?
Jeśli moja siostra pokazałaby mi dowód na to że Donald Tusk stoi za katastrofą w Smoleńsku, to zupełnie inaczej zaczełabym na wszystko patrzeć.
@szzzzzz: stąd

Nawet się zastanawiam czy ona sama nie ma jakichś powiązań no bo to się w pale nie mieści być tak zmanipulowanym?

ale jak jesteś gotowa na spokojną konstruktywną popartą argumentami rozmowę to może coś z tego będzie..
Ustalcie tylko że dajecie się sobie wzajemnie wypowiedzieć bez przerywania.