Wpis z mikrobloga

@Piotrek6312: Sam here, ale znajoma nakupiła losów na 2,5k ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ElementalX7: Nic tylko pogratulować tej znajomej xD Jeśli nie zarabia kupy siana to chyba ją teraz trochę boli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od początku wiadome było, że tych losów będzie od groma. Budda w cholerę kasy w to wpakował i musiał być pewien, że zwróci mu się to z
@H666G No właśnie nie :) znaczy nie żebym to wspierał ale jak byłoby milion losów to i tak duzooo większa szansa niż w lotto gdzie jest jeden do 13,8 mln chyba ;) swoją droga jak sprzedał milion losów, a najtańszy kosztował 20 pln ( zakładamy mniej) to jak to mówił klasyk: matematykę zostawiam Tobie
@kiedypowiemsobiedosc: Tego live oglądałem dosłownie przez chwilę, więc nie wiem o jakiej liczbie losów mówił. Tak na oko było tego więcej niż milion. Co do Lotto, los kosztuje chyba 4 zł i szansa na wygraną to 1:14 mln, ale kupując już 2 losy po 4 zł szansa to już 1:7 mln. Przy 5 losach za około 20 zł szansa to już około 1:2,8 mln. Ale nie ma co się łudzić. Czy
@Piotrek6312: gówno prawda, puściłem wczoraj lotka i nie wygrałem i dziś u buddy też nie wygrałem, żeby wygrać trzeba grać ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mordziatyx: Ja był to raczej ujął w ten sposób, że żeby przegrać trzeba grać, bo to akurat masz pewne jak w banku ( ͡° ͜ʖ ͡°)