Wpis z mikrobloga

#iphone mam dylemat. iPhone 15 Pro Max 256GB albo iPhone 15 Pro 512GB. Plusy Pro Max:
-bateria, lepszy zoom, większy ekran
Plusy Pro:
-mniejszy, lżejszy, mieści się w jednej ręce
Obecnie mam Poco X4 5G i to będzie mój pierwszy iPhone nie licząc krótkiego epizodu z 4S.
Do czego używam telefonu?
- Rano nawigacja 30minut+ Spotify
- w trakcie pracy głównie WhatsApp i przeglądanie stron na 5G (maksymalnie godzina,dwie)
- powrót z pracy nawigacja+ Spotify 30min
- po powrocie godzinka YouTube i trochę social mediów.
Zależy mi żeby mieć dobrej jakości zdjęcia. Mam zdjęcia z wakacji, które wyglądają jak by były robione kalkulatorem i chciałbym mieć pamiątki lepszej jakości.

Co wybrać?
  • 5
  • Odpowiedz
@notavailable: Oba dobre, Czy chcesz mniejszy czy większy to już indywidualna sprawa. Możesz rzucić kostką i wyjdzie na to samo.

Co do wielkości to ja zaliczyłem przesiadkę z Samsunga Galaxy S20FE i niby wymiarami podobnie, ale Max jest wyraźnie grubszy co ogólnie sprawia wrażenie wielkiego.

Polowałem na wersję nie Max, ale nie udało mi się ;) Mam Max i jakoś się przyzwyczaiłem.

Co do zoomu to właśnie polowałem nie na Max,
  • Odpowiedz
największy ból chyba latem, lekkie spodenki, czy dresy i czuć cegłę w kieszeni aż wszystko spada ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@notavailable przez dwa lata miałem 13 mini i się cieszyłem, że taki zgrabny i malutki był. Teraz 15 PM I już nie wrócę do małych telefonów.
Wszystkie treści przegląda się o niebo lepiej, a bateria w końcu wystarcza do normalnego korzystania z telefonu.
  • Odpowiedz