Wpis z mikrobloga

Jest w Poznaniu lub w powiatach przyległych jakaś w miarę rozsądna myjnia bezdotykowa? Must have to gorąca woda przynajmniej na jednym trybie, najlepiej słpukiwanie. No i przy okazji żeby 10sekund mycia nie było za złotówkę, niezależnie od tego jak bardzo poznańscy janusze kochają zdzierać. Opcjonalnie dobrze jakby nikt nie robił problemu za swoją chemię, ale w sumie jak się przyjedzie o 21 w zimie to raczej nikomu nie zrobi to problemu.
#poznan #suchylas #swarzedz #komorniki
  • 5
No i przy okazji żeby 10sekund mycia nie było za złotówkę


@beerman: nie no, tak to nieee, już od dawna. Ceny na bezdotyku to jakaś abstrakcja od dwóch albo trzech lat. Pozostałe warunki tak, bez problemu mogę polecić na ratajach, np. na Polan albo Unii Lubelskiej, ale skrzynię złota musisz w bagażniku przywieźć.
via Android
  • 0
@KHOT dzięki. Żegrze trochę mam daleko (Podolany here), ale jak warto mimo ceny to chętnie się przejadę, aby tylko sucho było.

Co do cen to w pale mi się to nie mieści. W suchym lesie jest w miarę znośna myjnia i jest na niej odkurzacz z naklejką o treści 1min. = 1zł. Oczywiście nastawiłem stoper i bez żadnych zdziwień wyszło 30s.

Może trochę przesadze bo porównam wschodniopolskie miasto powiatowe z Poznaniem, ale
@beerman: Ja myję na banieczce, ale dlatego, że mam blisko, a nie że jest jakoś super. Jak znajdziesz jakąś ciekawą myjnię to się podziel, też szukam od dawna. Najlepsza mi znana jest w Pile -.-
via Android
  • 2
@KHOT @Lacik @gerijerrypl byłem w Zakrzewie przy Dino. 4 zł 160sekund programu. Ciepła woda jest, na myciu zasadniczym. Chemii niby swojej nie można, ani myć rękawicą, ale byłem o takiej porze, że przez godzinę jak tam stałem przyjechał tylko jeden samochód do mycia swoją drogą też ze swoim sprzętem.