Wpis z mikrobloga

Polska zajęła ostatnie (czyt. najlepsze w tym wypadku) miejsce w rankingu przemocy wobec kobiet. To dobrze, prawda?

...otóż nie: fani lewej strony przekonują, że powinniśmy się wstydzić, bo to oznacza tylko i wyłącznie to, że nasze kobiety są zastraszone i boją się mówić o przemocy. Jakby tego było mało, zauważenie faktu, że czołówkę rankingu obsiadły państwa lewicowe i wypełnione muslimami, uważane jest za (lekko mówiąc) "nieetyczne". :DDD

Sami poczytajcie niektóre komentarze:

http://www.wykop.pl/link/1907630/ranking-przemocy-wobec-kobiet-w-europie-polska-jak-zwykle-odstaje-od-reszty/

#bekazlewactwa #lewackalogika
rss - Polska zajęła ostatnie (czyt. najlepsze w tym wypadku) miejsce w rankingu przem...

źródło: comment_4Ls6ryjEGj8u20TzLGuyttRT9MbzNdm1.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
fani lewej strony przekonują, że powinniśmy się wstydzić, bo to oznacza tylko i wyłącznie to, że nasze kobiety są zastraszone i boją się mówić o przemocy.


@rss: zawsze mnie to śmieszyło prawda w oczy kole a oni nadal przerzucają winne gdzie indziej....
  • Odpowiedz
@Ajdont: albo te statystyki się czyta inaczej albo są one zawyżone - wątpię prawdę mówiąc, że co piąta polka padła ofiarą przemocy ze strony partnera.
  • Odpowiedz
@rss: Argumentacja na poziomie Danikena i łowców spisków, czyli przyjmowanie MOŻLIWEGO wytłumaczenia o dowolnie niskim poziomie prawdopodobieństwa jako wytłumaczenia PEWNEGO. W tym przypadku widzimy doskonały przykład: arabskie 5% francuzów (muzułmanie stanowią ok 10% ludności Francji, połowę odrzucam bo wiadomo, że są wśród nich kobiety) #!$%@? 44% francuskich kobiet, no to albo każdy z nich to wybitny uwodziciel zmieniający partnerki jak rękawiczki, każdej bez wyjątku defasonując maskę, albo ja widzę tu pewien
  • Odpowiedz
@relik39: a mnie nie przekonuje. Sam to ładnie napisałeś:

przyjmowanie MOŻLIWEGO wytłumaczenia o dowolnie niskim poziomie prawdopodobieństwa jako wytłumaczenia PEWNEGO
  • Odpowiedz
@rss: jest tam też wzmianka o

dowolnie niskim poziomie prawdopodobieństwa


co w przypadku teorii o MMA Rocco Muslim Fighters przyjmuje wartości z dolnej granicy tego przedziału.
  • Odpowiedz