Wpis z mikrobloga

  • 4
@Yayra we wszystko oprócz gier z widokiem izometrycznym gra się wyśmienicie, znaczy co do izometrycznych to np w Wastelanda gra się super, ale w nowego Baldura to już można się pogubić, bo dużo treści na ekranie i małe czcionki
  • Odpowiedz
  • 0
@Yayra ostatnio ograłem 5 części Resident Evil w ciągu tygodnia, dawno się tak fajnie nie bawiłem, ale w gry o skomplikowanym gameplayu gra się ciężko - bo oprócz małego ekranu jeszcze kwestia sterowania padem, a ja do tego ślepy jestem i małych literek nie widzę hehe
  • Odpowiedz
@upodlator: nie wiem czy grałeś w jedynkę i american nightmare oraz control ale gorąco polecam ci chociaż przeczytać streszczenie poprzednich części żeby mieć większy obraz tego co się dzieje. A control po prostu zagrać bo też genialna giera
  • Odpowiedz
  • 0
@HaPPe w jedynkę grałem, american nightmare wydaje mi się ze tez, ale jak pamietam to byla głównie sieczka. Właśnie utknąłem na grubasie, nie mogę wygrać walki nawet na poziomie trudności „fabularny” xd

@Yayra Asus ROG ally z1 extreme

Myślałem nad steam deckiem, ale Windows dla mnie wygrywa. Bateria to tak średnio bym powiedział, bo na trybie maks wydajności to jest najwyzej godzina grania. Ale dla mnie bez znaczenia bo gram stacjonarnie w
  • Odpowiedz
@upodlator: on jest prosty, ustaw sobie poziom trudności taki jaki miałeś. Nie pamiętam już dokładnie jak z nim było ale tu jest kwestia tylko: #!$%@?->uciekasz i tak w kółko
  • Odpowiedz
  • 0
@HaPPe No ni #!$%@? nie daje rady, nic nie widzę - drzewa i krzaki mi zasłaniają widok co chwile, a ten kondon się pojawia nagle xd już nerwice mam, muszę się zdrzemnąć
  • Odpowiedz
@upodlator: Dziękuje za odpowiedź, mnie np bardziej interesuje steamdeck, jakość nie jestem przekonany do asusa. w takim razie życzę miłego dnia i miłego grania.
  • Odpowiedz