Wpis z mikrobloga

Dziewczyny czy któraś z was korzystała/korzysta regularnie z masażu gua sha? Kupiłam jakiś czas temu już i tak sobie leżał, ale mordkę mam podpuchniętą delikatnie od hormonów to się za to wzięłam. Macie jakieś rady może? Jak efekty? Robić raz czy dwa rady dziennie? I czy faktycznie efekty znikają zaraz po zaprzestaniu

#mirabelkopomusz #rozowepaski
  • 10
  • Odpowiedz
@MallaCzarna Na początku wystarczy 2, 3 razy w tygodniu, przyzwyczajacie skórę i twarz
Fajnie jest to robić zimnym kamieniem z lodówki
Masuję twarz i szyję kamieniem, lubię też taką specjalną piłką do twarzy, bardzo mi pomaga na rozluźnienie, na migreny, na retencję wody i zmiany hormonalne

Prawda jest taka że jak już zaczniesz, to powoli przyzwyczajasz się do codziennego masażu i najlepiej jest to robić codziennie, bo efekty ponoć zanikają, nie mniej
  • Odpowiedz
@MallaCzarna: mi głównie lenistwo xD robiłam sobie suchy masaż, fajnie to dzialało, ale ostatnio chodzę taka zmęczona, że mi się nie chce. Szybkie mycie i spać
  • Odpowiedz
  • 1
@moll: znalazłam tutorial na ten kamień k bez szyji to jakieś 3 minuty więc w sumie nie zajmuje to szczególnie czasu, jestem ciekawa czy pomoże bo mam już dość tych pufiastych policzków, które mi się zrobiły od chormonow -.-
  • Odpowiedz