Wpis z mikrobloga

@-Melek- ja mam optiwhite z aquael, to jest kompletny zestaw który stawiasz na biureczku i jest super. Plus ma zaokrąglone brzegi więc wygląda estetycznie. Takich dziwnych zestawów rodem z aliexpress jakoś bym nie polecała.
  • Odpowiedz
@-Melek-: celuj w zestaw minimum 25 litrów jak chcesz mieć w nim kilka rybek, bo takie gówno 9 litrowe na pewno nie nadaje się do żywych stworzeń. Za 600zl nie miałbyś najmniejszego problemu ze złożeniem zestawu ze świetnym sprzętem.
Im większe akwarium na początek tym łatwiej je prowadzić, że względu na prostsze utrzymanie stabilności biologicznej. Masz stabilne akwarium --> nie masz problemu z glonami czy śmiercią ryb i nie zarażasz się
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Michaald no właśnie chciałem coś najprostrzego bo często wyjeżdżam. Ważne by było energooszczędne no tak około 20 l to spoko. Nie mam też miejsca i stałoby na biurku u dziecka. Wiadomo nie chcę męczyć rybek ale wydają mi się najmniej wymagające ale może się myle.
  • Odpowiedz
@-Melek-:

no właśnie chciałem coś najprostrzego bo często wyjeżdżam. Ważne by było energooszczędne no tak około 20 l to spoko. Nie mam też miejsca i stałoby na biurku u dziecka. Wiadomo nie chcę męczyć rybek ale wydają mi się najmniej wymagające ale może się myle.


Mylisz się i to bardzo.
Jest dokładnie odwrotnie, im większe akwarium tym mniej przy nim roboty.
Zanim kupisz akwarium poczytaj chociaż podstawy.
Ja posiadam jedno małe
  • Odpowiedz