Wpis z mikrobloga

#fut
Ciekawe ile osób odkłada masę paczek na TOTY a i tak nic nie poleci xd, wystarczy wejść na stream na przykład Auzio albo nawet shoty na yt obejrzeć jak codziennie widzowie otwierają jakieś paczki z promo po 500k i nie leci nawet żadna sensowna karta eventowa, a co dopiero na toty xd
  • 5
  • Odpowiedz
Nie trzeba paczek za 500k, jak ma coś polecieć to poleci z paczki za 7,5k, mi w fifie 23 poleciał toty Benzema z darmowej paczki która każdy dostawał xD a w tym roku trafiłem już gullita, nazario, carlosa, toure, ramiresa i mogę tak wymieniać i wymieniać, chyba nie muszę mówić że na paczki wydałem nic ( ͡º ͜ʖ͡º) tak samo z fp.
  • Odpowiedz
@Kokoszka99: W 23 odłożyłem na toty +/- 70 paczek z gwarantami 83+ i nie poleciało nic, dopiero z sbc 3 obrońców 78+ (czy jakoś tak) dropnął mi toty VVD. Teraz odkładam też z gwarantami od 83 w górę, ale nie liczę na nic
  • Odpowiedz
  • 0
@Kokoszka99 ja wyznaję zasadę, że jak ma polecieć to poleci nawet z paki za 7,5k xD

Gram w fife od 20, i na te 4 edycje 2 razy trafiłem kartę toty. Robertsona niewymiennego i Lewego wymiennego, tego pierwszego to nie pamiętam z jakiej paki trafiłem, ale Lewego pamiętam, paczka 2 rzadkich złotych piłkarzy, poszedł od razu za 1mln xD
  • Odpowiedz
@Kokoszka99: 90% eventow jest robionych pod jutuberow i otwieranie paczek za 120k fifa points a ewent toty to już w ogóle drop będzie skręcony do 0
  • Odpowiedz