Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#runescape #osrs #runescape3 Da się sprawdzić, czy osoba usunęła mnie z listy znajomych? Dzisiaj po jakimś czasie wysłałam wiadomość przez listę w lounge i ta osoba po chwili się wylogowała, następnie po chwili zalogowała się ze zmienioną nazwą. Widzę jej status i w którym jest świecie, jednak możliwe, że ma ona ustawiony profil na publiczny? Ponownie wysłałam wiadomość, bez odpowiedzi. Jak się upewnić, że ta osoba mnie usunęła, a nie jest to jakiś błąd?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim: Albo ma ustawiony Private chat na Public i widzą go wszyscy lub ma ustawiony Private chat na Friends i ma Cię dodanego, dlatego go widzisz. Spróbuj wejść na jego FC - Friends Chat, jeśli możesz wejść na FC i obok swojego nicku masz jakąś rangę to znaczy, ze ma Cię w znajomych, jeśli nie masz żadnej rangi lub nie możesz wejść to znaczy, że Cię usunął lub mogą wejść tylko
@mirko_anonim: Dodam jeszcze, że jeśli został zmieniony nick i Ci nie odpisuje to może ta osoba dostała hacka lub sprzedała konto i ma teraz nowego właściciela stąd też brak odpowiedzi.