Wpis z mikrobloga

Nie umiem znaleźć odpowiedzi, dlatego pytam specjalistów ( ͡ ͜ʖ ͡)

Mam Sony BRAVIA W85B z 15 roku bodajże, bebechy w środku ma tragiczne, zarówno jak system operacyjny. Czy APPLE TV albo XIAOMI TV będzie współpracowało bezproblemowo i przedłużę mu trochę żywotność?

Dobra, już widzę, że bez problemu, to teraz pytanie, XIAOMI TV będzie wystarczalne, czy lepiej pójść w APPLE TV? Zależy mi głównie YouTube/Canal+, ewentualnie HBO

#appletv #xiaomi #sony #telewizory
  • 5
  • Odpowiedz
@mietosz: tak, ja mam LG z 2012 bodajże, podpiąłem box i działa bez problemu. Podłączenia takich urządzeń sprawia że tv zaczyna działać tylko jako wyświetlacz i przekaźnik dźwięku a obsługa aplikacji itd leży na podpiętym urządzeniu.
  • Odpowiedz
  • 0
to teraz pytanie, XIAOMI TV będzie wystarczalne, czy lepiej pójść w APPLE TV? Zależy mi głównie YouTube/Canal+, ewentualnie HBO


@ZielonaOdnowa: Dziękuje. A możesz się wypowiedzieć na temat jakiegoś boxa?
  • Odpowiedz
@mietosz: ja podpiąłem takiego z Play co wziąłem z internetem, parę kanałów tam mam za bodajże dyszle miesięcznie więc nic nie powiem konkretnego o tym co na rynku.
Kiedyś tu widziałem że polecają właśnie Xiaomi i Amazon stick. Podejrzewam że jak to gówno z Play mi działa to każdy w miarę będzie działał poza jakimiś chińskimi noname
  • Odpowiedz
@mietosz: cenowo to inne półki, jak chcesz do podstaw masz kase i masz apple to idz w apple, a jak chcesz pozniej jakies iptv i inne vpn itp to idz w boxa. Apple ma plus późniejszzego wyświetlania np z telefonu na tv bezproblemowo czy tam z lapka
  • Odpowiedz