Wpis z mikrobloga

@Lord_Mefisto: nie wiem jak teraz ale z rok temu sporo osób ściągało sprzęt z Japonii bo raz że stan dobry, a dwa ceny konkurencyjne jak nie lepsze z importem. Sam swoją kupiłem na marketplace kilka lat temu ale też kiedyś myślałem o imporcie
@tomaszek1161: Myślałem nad tym, ale wiesz jak jest. Jak zamawiasz w Polsce, to masz jeszcze możliwość w miarę szybkiego zwrotu gdyby coś nie działało. W przypadku importu już tak kolorowo to nie wygląda, to jest jedyny argument na nie, ale dla mnie wystarczający. Muszę męczyć się dalej z tymi januszami...
@chrusto: Raczej nie, to w Polsce chyba każdy się dziwił że krzyżykiem na playstation się zatwierdza ;) chociaż pewności nie mam. U nich po prostu inne znaczenie jest tych symboli, i być może dlatego Ci się tak kojarzy.
@Lord_Mefisto: ja importuje dużo figurek z Japonii używanych i Japończycy na pewno dużo lepiej dbają o swoje rzeczy niż Polacy. Gry też ściągałem na PSP czy DSa i wszystko przychodziło jak nówka z Azji. Na japońskim amazonie jest spory wybór używek ze zdjęciami, ale nie mam pojęcia czy i jak działają zwroty w takich przypadkach