Wpis z mikrobloga

#famemma prawie bym kupił ten #primemma w ramach pokazywania w USA jakie fajne cyrki mamy w Polsce, ale nie jestem w stanie nadal tej patologii wspierać ze względu na postacie:
- Tomas Chic - przestępca, łajza, złodziej, oszust
- Jacek Murański - pospolity przestępca, pseudogangus, który w latach 90ych zniszczył wiele żyć

Proszę wyeliminujcie gangsterską patologię, a zasilę swoimi 50zł każdą galę. Tak samo bojkotowałem clout za penisów i bubu. Czas skończyć z romantyzowaniem i promowaniem gangsterskich troglodytów.
  • 8
@Zakarys: nie
@duzeelobenc no nie - opierać się mogą na przygłupach z internetu, a nie na rasowych przestępcach. Jeszcze pół biedy gdyby to byli jacyś mali dilerzy czy majaki sraćko. Jednak tutaj mówimy o ludziach, którzy trwale niszczyli innym zdrowie i życia.W trakcie tych gal to onni powinni móc co najwyżej kible za 13zł/h czyścić.
@kamillus: Myślisz, że jakakolwiek federacja bierze zawodników na podstawie ich przeszłości? Wystarczy spojrzeć na to, że wielki Michał „Boxdel” Baron. PDF powraca w przestrzeni publicznej do FAME MMA, a na wczorajszej konferencji PRIME MMA mieliśmy Daniela „DeejayPallaside” Pawlaka w roli prowadzącego, co więcej, szykuje się powrót Marcina Dubiela.
@kamillus przecież wszędzie tak jest popatrz na UFC gdzie poza masą gangusów masz takie osoby jak Conor #!$%@?ący dziadka w klubie czy raniący wiele osöb rzucając wózkiem w autokar czy najlepszy zawodnik w historii MMA - Jones z wieloma wyrokami w tym za spowodowanie wypadku w którym ucierpiała kobieta w ciąży, jazdę pod wpływem alkoholu i kokainy, jazdę po mieście strzelając przez okno z broni w powietrze, czy pobicie kelnerki
@kamillus: W Clout i FAME nie lepiej. Freaki to najczęściej influ z archiwum pełnego wpadek, wyroków itd. Dodatkowo niejaki Jarek S. teraz inaczej, czołowy koronny, bo nie jedyny miał kilka propozycji walk we freakach, ale przegiął z ceną za swoją walkę i minęła moda na niego. Czasem w Biedronce na kiermaszu jego książki są sprzedawane lub bardziej podpisane jego łysym tyłem głowy. Nie wygonisz tego, a stwierdzę więcej, po Bu i