Wpis z mikrobloga

a czy tanio - pewnie nie.


@SkrytyZolw: pewnie nie xDDD
Aż sobie zobaczyłem. Po wejściu na stronę Dental Sense której jest założycielem mamy zakładkę cennik więc klikam i mam obrazek Gdańska i marketingowy bełkot jacy to oni zajebiści, no nic na obrazku klikam Zobacz nasz cennik usług i co widzę? Kalkulator raty w mediratach i żebranie o mój numer i imię. xDDD No nic, może tam jednak trzeba było kliknąć Gdańsk
@deptacz_gnoju Bardzo wątpliwe jako że mnóstwo klinik i gabinetów z Trójmiasta cenniki publikuje. Druga sprawa to że pod tagiem #stomatologia od zawsze się pisze że każdy dobry dentysta cennik udostępnia na stronie gabinetu.
Sprawa jest raczej dużo prostsza. Ceny są tak odjechane w kosmos że mnóstwo osób by taki cennik zniechęcił a jak nie ma to podadzą numer, marketingowiec z infolinii wie jak rozmawiać więc całkiem skutecznie sporo naiwnych da się złowić
@Pieniek1991: A czego byś chciał idąc na wizytę do dentysty, który prowadzi wykłady na całym świecie, bo jest cenionym ekspertem? Za darmo ma pracować?

Poza tym mają jakiś błąd z cennikiem, bo z opisu na stronie wynika, że miał się tam znajdować. Ktoś kto ogarnia stronę, zawalił w tej kwestii.