Wpis z mikrobloga

@Megasuper: Bo w singlu nie ma kwalifikacji przed wyścigiem, ale w trybie sport już są, więc im lepszy czas w kwalifikacjach tym lepsze miejsce na starcie.
  • Odpowiedz
@Megasuper: Może mogliby to pod poziom trudności podpiąć np. ale nie wiem czy nie sprawiłoby to, że od pierwszego okrążenia byłbyś pierwszy i cały wyścig byłby nudny (bo zwykłe AI nie jest zbyt szybkie, szczególnie na łukach sobie nie radzą).
  • Odpowiedz
@Megasuper: Są też challenge w których startujesz z połowy stawki. Możesz też wystartować custom race i wybrać z której pozycji będziesz startować. Dla mnie osobiście start z końca jest ok, bo wyprzedzanie na torze daje mi więcej satysfakcji, niż jazda od początku do końca na 1. pozycji. Kwalifikacje są spoko, jak się rywalizuje z innymi graczami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Megasuper Bo w ten sposób jest wykreowany jakikolwiek poziom trudności w singlu. Niestety, ale dla mnie to duży minus tej gry. Niby wszystko ładnie wygląda i śmiga, ale te wyścigi z AI są strasznie monotonne. Dobrze, że chociaż szybko odblokowuje się tryb multi w stylu GT Sport.
  • Odpowiedz
  • 0
@Absynt poziom trudności w tej grze to jakaś porażka. Mam wrażenie że na trudnym poziomie czasem nie da się wygrać bo auta poprostu mają szybsze a czasem się wygrywa z palcem w dupie.
  • Odpowiedz