Wpis z mikrobloga

Powiem Wam wszystkim, co nas czeka w przyszłości w wielkim skrócie na podstawie Pisma Świętego, abyście mogli sprawdzać - a to niestety jest smutne. A więc:

Jak napisano, około 3,5 roku przed rokiem 2018 ustanie odprawianie codziennej Mszy Świętej - około - tak napisano. W roku 2015 premierem nadal będzie Donald Tusk, a prezydentem albo Aleksander Kwaśniewski, albo Kazimierz Marcinkiewicz, bo w Piśmie Świętym prawdopodobnie zakradła się literówka. Ja uważam, że Aleksander Kwaśniewski, bo mówi się, że ten co będzie - już był, a Kazimierz Marcinkiewicz był, ale premierem. I będzie on prezydentem do roku 2018 - do wojny.

W lutym roku 2016 o ile pamiętam, powstanie koalicja dziesięciu państw i będzie ona trwała 42 lata. Również tej wiosny 2016 nie będzie opadów; w zasadzie nie będzie opadów już zimowych 2015/2016, a wiosną będą gdzieniegdzie małe, ale ich brak spowoduje, że trawa się nie zazieleni. Przez dwa lata głód będzie się pogłębiał, aż w roku 2018 zabraknie chleba. Z uwagi z kolei na brak wody, a więc braku higieny, zapanuje zaraza, która spowoduje, że nie będzie rodziny w której nie będzie żałoby. Na pogłębianie się biedy będzie miało wpływ oblężenie gospodarcze przez Rosję od roku 2016.

W roku 2018 wojska Chińskie, ale pod wodzą Władimira Putina wejdą do Polski i do końca roku 2018 będzie już pozamiatane. Dodam, że Niemcy będą nam chciały pomóc, i przyjdą z pomocą, ale na skutek jakichś rozmów. wycofają się. Same zresztą w roku 2019 zostaną napadnięte i okrutnie zniszczone. Potem Francja, cała Europa - łącznie z Włochami i państwami arabskimi i południem Europy. Nie wiem co z Wielką Brytanią i półwyspem iberyjskim. Nie wszystkie kraje udało mi się rozszyfrować.

Około roku 2033 umrze Władimir Putin, a po nim władzę obejmie jakiś nie Słowianin, i wtedy nastąpią okrutne prześladowania chrześcijan. Będzie on pochodzenia chińskiego i będzie wprowadzał swoje wierzenia. Publiczne przyznanie się do Boga będzie karane śmiercią.

Ale już około roku 2033 ujawni się Polak[1 - przyp. ode mnie], który będzie przywódcą ruchów wyzwoleńczych, ale nadal przez ponad 11 lat będzie trwał pogrom chrześcijan i okrutny ucisk. Szczęśliwi w tym nieszczęściu będą ci, którzy zostaną przesiedleni do Rosji. Tam najwięcej Polaków przetrwa, a od roku 2058 wszyscy Polacy porozrzucani po Azji zaczną powracać.

Wyzwolenie przyjdzie od strony Japonii - chodzi prawdopodobnie o Stany Zjednoczone, ale wyzwolenie przyjdzie od wschodu. I powstanie wielka Polska od morza do morza i od wschodnich granic Chin, po Włochy, a będą to czasy wielkiego zaangażowania Boga w pomoc ludziom w odbudowie zniszczeń. Do roku 2063 będzie wielki ucisk właśnie z uwagi na okrutne zniszczenia.

Szatan na czas tego wyzwalania będzie uwięziony, ale do czasu dopełnienia się 1000 lat Boskich, czyli do końca edycji, szatan jeszcze zostanie uwolniony, aby w roku 2500 ten świat się skończył Sądem Ostatecznym - a po następnych 420 latach, Bóg uczyni (nie stworzy) nową ziemię, bo stara spłonie, i apiać od nowa. I tak aż do skutku, aby na końcu zlikwidować kompleks nieba i ziemi i pozostanie tylko bezgraniczna przestrzeń, gdzie Szefem jest Bóg Ojciec.

Gdzie znajdziecie takie informacje? Tylko Pismo Święte jest prawdą.


Schizofrenia czy trolling, jak to rozpoznać to ja nie wiem.

#truelolcontent #fronda #niezaleznekomentarze
  • 6