Wpis z mikrobloga

Wierzę w moc wykopka, serio! Jak mogę pomusz?
Dzisiaj, tj 01.01.24 po 01:00 znaleziono psa! Biegał po ulicy między Orleanem a oś. Leśnym w Zielonej Górze. Brak obroży i szelek. Bardzo przyjazny i lgnie do człowieka więc pewnie ma właściciela. Na obecną chwilę jest u mnie, ale już mam dwa psy i jeden z nich nie akceptuje nowej koleżanki. Cała ta sytuacja generuje ogromny stres wśród trzech psów, dlatego proszę o pomoc. Może ktoś z was zna kogoś kto zna kogoś kto ma takiego psa lub podobnego.
Ja w ZG mam bardzo mało znajomych, bo mieszkam tu dopiero dwa lata, chodzi o zasięgi!!

Dodatkowo pies sam w sobie zaniedbany, ma ogromnego guza na pyszczku i plecach, kołtuny i grzywkę 2000 vibe
#sylwesterzwykopem #niestrzelamwsylwestra #pieseczkizprzypadku #zielonagora #pomocy
me_lisq - Wierzę w moc wykopka, serio! Jak mogę pomusz?
Dzisiaj, tj 01.01.24 po 01:00...

źródło: IMG_2465

Pobierz
  • 7
  • 0
@amenthop: oczywiście, że powinny. Ten nie ma nic.. chyba że chip, ale to będę w stanie sprawdzić dopiero we wtorek u weta jeśli nikt się po niego nie zgłosi
@me_lisq: nie ma w ZG schroniska dla psow ani nic takiego ? zazwyczaj takie miejsca maja osoby dyzurujace i one moga takie rzeczy sprawdzic, to tak ewentualnie mowie bo nie wiem czy masz jak dojechac itp