Wpis z mikrobloga

#mammon #twitch Jak on ma poczekaj... Jak on ma.. Amonra taki gość, słuchaj Amonra siedzisz se z dziewczyną Amonra. Siedzisz sie z dziewczyną w lokalu Amonra , Amonra #!$%@?, srarara nie wiem Wiesiek, Zbigniew, Karol, #!$%@? nie wiem, Andrzej siedzisz se w lokalu z dziewczyną i z 10 - 20 kolegami, podchodzi gość do Ciebie odpina sobie koszu ten bluzke pokazuje w koszulecce ten pokazuje ci koronke , twoi jeden JEDEN z twoich kolegów był kiedyś w kryminale, siedział, i on mu mówi hmm twoi koledzy wstają, jadą Cię w dziurę twoja kobita wstaje, pfu pluje na Ciebie, i wszyscy od Ciebie odchodzą, a Ty takich ludzi nie szanujesz? Takie jest życie, to jest w przenośni, bajka, zabawa, gra. Mówcie sobie co chcecie. A on mówi mam w cipce takiego gośśścia. To miej se go w cipce, miej se go w cipce. Życie i tak weryfikuje wszystko.
morgiel - #mammon #twitch Jak on ma poczekaj... Jak on ma.. Amonra taki gość, słuchaj...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@morgiel: Ja jednak szanuje mortadelke, lubię ją, nie znam lepszej wedliny do usmażenia niż mortadela. Smażysz ją i potem keczap, #!$%@? najlepsze jedzenie na świecie dla mnie. Ja nazywałem to zawsze kiełbasa chrupiąca nie? Zawsze było mamo mamo zrób mi chrupiąca no nie? To jest najlepsze jedzenie w życiu albo ewentualnie taką kiełbasę tą chudą kupujesz te pętka, kroisz na plasterki i z cebulką na patelce podsmażasz i na kanapki
frugASS - @morgiel: Ja jednak szanuje mortadelke, lubię ją, nie znam lepszej wedliny ...

źródło: mammon-mamm0n

Pobierz
  • Odpowiedz