Wpis z mikrobloga

@Perliczkowy_naplet: Tak samo zrobiło się u "zwykłych" ludzi - stwierdzili, że skoro przez 8 ostatnich lat PiS naginał/łamał przepisy by ustawić wszystko pod siebie, to nie ma co się z nimi cackać i trzeba na ostro. Wiadomo, nadal są jacyś skrajni idealiści lub zatroskani "symetryści", ale spora część ludzi popiera bardziej ostre metody - przynajmniej na krótką metę.
@mamabijeatataniezyje
Zabawny jesteś xD
To z TVN takie rewelacje? Jeśli tak to TVN = TVPinfo

-obalił rząd zaproponowany przez Morawieckiego i wleciał ze swoim


Hahaha. Obalił?! Naprawdę?! No tak kuriozalnej i fanatycznej interpretacji betonu partyjnego godnej moherowego beretu że sprawnym mózgiem jeszcze nie czytałem.

-pokazał, jak kilkoma ruchami upokorzyć pisiorów i prezydenta


Prezydent jest w prawie. Łamanie konstytucji przez Sienkiewicza jest pluciem w twarz społeczeństwu.
Będzie się ten smród to za wami
@eskejper: Ja wątpie że Tusk ich "ogrywa" tzn. prowadzi jakąś tajemniczą grę i te słynne szachy 6D. W pewnym sensie wystarczy trzymać się podstawowych zasad demokracji i prawa. Kombinując i bawiąc się w jakieś dziwne gierki można sobie nieświadomie wykopać dołek i do niego wpaść prędzej czy później. Dlaczego PiS przez 8 lat mając wszystkie służby i prokuraturę nie usadzili Tuska? Bo po prostu nie mieli na niego dowodów, a nie
@mamabijeatataniezyje

@Pan_krecik: Ekscytujesz się, jakby polityka to była twoja religia. Piszesz "wami", jakbyś mnie znał i był pewny, że jestem posłem KO. Przykro czyta się wypociny takich ludzi zawładniętych PiS i TVP. Tyle słów, a nic nie znaczą.


Sugerujesz że jestem owładnięty PiS i TVP gdyż pisze że funboje nowego rządu niczym się od Pisowcow nie różnią?

Widać z logiką także na bakier.. to wiele wyjaśnia.
Chcę


@RobertinoIncelino: chcesz?

Wcześniej PIS dawał 2 MLD to plakaliście.


Nie wiesz, co robiłem wcześniej.

wykolejnicow


-_-

@karol-blabert: jeżeli dla ciebie zorganizowanie marszu na setki tysięcy, czy nawet milion osób, zjednoczenie Polaków i zmotywowanie do pójścia na wybory, odsunięcie rządu, który im się nie podobał to jest "nic dla narodu", to nie mamy o czym rozmawiać.

od górnie


odgórnie*

@Pan_krecik: przeszkadza ci kategoryzowanie ludzi po jednym napisanym przez nich