Wpis z mikrobloga

Donald Tusk to jednak fachowiec. Przyjechał bardziej doświadczony z zachodu i rozgrywa PiSiorow jak dzieci. Strach się bać jak rządy innych państw mogły rozgrywać PiS bo pewnie równie dobrze.

Tusk zrobił w te kilka tygodni więcej niż wyborcy by się spodziewali a przed nami jeszcze kilka lat XD

#tusk #bekazpisu #sejm #tvpis
  • 38
  • Odpowiedz
@eskejper: Myslę, że karakan sam przestawił swoimi zagraniami sposób w jaki myśli Tusk. Wcześniej chciał grać czysto i bezpiecznie ale po tym co działo się przez 8 lat stwierdził, że tu nie ma miejsce na delikatność i po obejrzeniu house of cards zaczął tworzyć plan, który ma być skuteczny niezależnie od metod.
  • Odpowiedz
@Basiura89:
-obalił rząd zaproponowany przez Morawieckiego i wleciał ze swoim
-pokazał, jak kilkoma ruchami upokorzyć pisiorów i prezydenta
-pozbawia pisiorów przywilejów (oddzielne wejścia, kierowcy, itd.)
-sprawił, że pereira zamiast siać propagandę w publicznej telewizji, podawał do stołu pierogi w jakiejś kanciapie.
  • Odpowiedz
@eskejper

Fanom Tuska coś się zwarło pod dekielkiem.

Jak dla mnie to niczego nie zrobił..poza wrzuceniem granatu w krowie łajno.. co więcej, póki co to najbardziej obtrzaskalo właśnie PO...
  • Odpowiedz
@Perliczkowy_naplet: Tak samo zrobiło się u "zwykłych" ludzi - stwierdzili, że skoro przez 8 ostatnich lat PiS naginał/łamał przepisy by ustawić wszystko pod siebie, to nie ma co się z nimi cackać i trzeba na ostro. Wiadomo, nadal są jacyś skrajni idealiści lub zatroskani "symetryści", ale spora część ludzi popiera bardziej ostre metody - przynajmniej na krótką metę.
  • Odpowiedz
@eskejper: Ja wątpie że Tusk ich "ogrywa" tzn. prowadzi jakąś tajemniczą grę i te słynne szachy 6D. W pewnym sensie wystarczy trzymać się podstawowych zasad demokracji i prawa. Kombinując i bawiąc się w jakieś dziwne gierki można sobie nieświadomie wykopać dołek i do niego wpaść prędzej czy później. Dlaczego PiS przez 8 lat mając wszystkie służby i prokuraturę nie usadzili Tuska? Bo po prostu nie mieli na niego dowodów, a
  • Odpowiedz
@ogkush dokładnie tak to się odbywa...gdy w TV pokazują twarz twojego ubóstwianego błogosławionego Tuska.

Znów paciorek za swojego idola...
Jaki stan intelektu, takie ideały..
( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje

@Pan_krecik: Ekscytujesz się, jakby polityka to była twoja religia. Piszesz "wami", jakbyś mnie znał i był pewny, że jestem posłem KO. Przykro czyta się wypociny takich ludzi zawładniętych PiS i TVP. Tyle słów, a nic nie znaczą.


Sugerujesz że jestem owładnięty PiS i TVP gdyż pisze że funboje nowego rządu niczym się od Pisowcow nie różnią?

Widać z logiką także na bakier.. to wiele wyjaśnia.
  • Odpowiedz