Wpis z mikrobloga

Nie jestem za PiSem i ogólnie nie interesuję się za bardzo polityką, ale w wyborach prezydenckich głosowałem na prezydenta Dudę. I jestem wstrząśnięty jego ostatnimi decyzjami. Jak można było wydać decyzję o braku finansowania dla jedynej prawdziwie polskiej telewizji? Przecież to jest skandal i działanie wymierzone we wszystkich polskich patriotów. Do tego zablokowanie podwyżek dla nauczycieli (moja siostra jest nauczycielką, więc wiem, jak ludzie w środowisku są wkurzeni) i reszty mundurówki, czyli Polaków poświęcających się w służbie krajowi. Jeszcze niech tylko prezydent Andrzej Duda na koniec utnie "tuskowe", czyli pieniądze dla naszych dzieci, to już w ogóle pokaże, że służy obcym interesom. Cała rodzina jest zdruzgotana, że głosowała na tego człowieka - pseudopatriotę

#tvpis #sejm
  • 9
Jeszcze niech tylko prezydent Andrzej Duda na koniec utnie "tuskowe", czyli pieniądze dla naszych dzieci,


@lysyzlombardu: o #!$%@?, jakby dudeł obciął te tuskowe, jarkowe i inne socjale to wybaczyłbym mu wszystko.
@simirgone Tusk ostatnio nie zatrudnia do trolowania. Największa rotacja na trolowniach jest u ssakiewicza ale tam najgorzej wyrwać ostatnio pare groszy, a od kiedy cała Polska zobaczyła że pisowcy to przygłupy to też trzeba sie nagimnastykować by skleić narrację pod ich szyldem