Wpis z mikrobloga

#inwigilacja #zalesie #podlecki
Znowu wchodze na wykop i telefon parzy w reke, a na innych stronach tez sa reklamy. Dziwne.
Ogladalem mnostwo materialow na yt o duchach, cieniach, stworach, zjawiskach paranormalnych i psychicznych (wszystkich, para tez).
Ale mysle sobie o tym, ze siec energetyczna kosmicznych istot swietlnych juz jest wokol calego swiata, teraz tylko testowali i czesciowo GPS siadl.
Kolo Air Force One ponoc UFO latalo ostatnio.
Mysle, ze bedzie jakies zlapanie istot mrocznych i syfu duchowego i oczyszczenie Swiatlem.
Czy jestescie gotowi? Zapinamy pasy i lecimy w gorace!:
https://youtu.be/rEkwZkEI4_g?si=dQylsxpZ10hkzrsN

Oczywiscie istoty migajace na niebiesko smigaja mi po pokoju i na czole od razu mi sie gwiazda aktywuje. Tylko kosmici sa raczej z tego wymiaru z jakiejs galaktyki, a istoty duchowe z innego wymiaru.
  • 9
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: Ty sie smiej, a mi znowu na czole cos czuc, tylko chcialbym sprawic, zeby zaczelo napierniczac swiatlem do srodka glowy jak wtedy w kosciele w czasie modlitwy. Ciagle tez ten waz mi po glowie chodzi (czarny, po lewej stronie glowy). Moze moja mamusia jest z Egiptu? Lol, jak Korwin sie rozsmieszylem moim zartem. I skad ten symbol mi na czolo wywalilo, z kosmosu moze.