Wpis z mikrobloga

Plytka to mega chu jnia. Przypomnijcie sobie pomyslowego oskara z 200% prawdy, letniaczki jak letnie przesilenie, rozkminkowe HBG 2.0, bangery jak molly czy charyzmatyczne 777 czy toast. Na tej płycie prawie kazdy track jest przezroczysty i taki sam. Nie zostaje w pamięci. Nie ma kultowych ciagow skojarzeniowych oskara, jesli sa to czuć że wsadzane na sile bo wiedza ze to znak firmowy. Storytelling zniknął dawno. Eksperymenty ze spiewem moga sie podobac lub nie, ale na Xlecie gdzie balon jest napompowany do granic możliwości nie mozna powiedziec - no sprobowal nowego, nie wyszlo, trudno. Juz w intrze chlopaki dumnie daja nam zrozumienia ze w nastepnych minutsch czeka nas rozpi erdol, a my czekamy, czekamy, cos sie wkreca.. a nie to skit. Czekamy dalej I nagle outro. Dodajmy do tego *limitowany i unikatowy* merch jakosci takiej ze osobiscie wstydzilbym sie coś takiego wciskac fanom, dodajmy wyj ebke na klientow tego syfu a co najgorsze wyj ebke na klientow preorderow i mamy podsumowanie dekady w wielkim stylu. Panowie przez lata zarobili kupę siana i jadą juz tylko na swojej marce, bo zawsze pełno typa w komentarzach będzie się spuszczalo nad kawałkiem czego by nie wypuscili. Ten krążek to tragedia i kazdy kto sie nim jara tak naprawde zapomnial juz jak dobry potrafił być ten duet. Dziwne tez ze przy tak glosnej premierze prawie żaden portal tego nie recenzuje, strach krytykowac czy szkoda gadac..? Osobiście jestem zawiedziony totalnie, a tendencja spadkowa jesli chodzi o jakość ostatnich albumow nie wrozy tego ze dostaniemy jeszcze kiedys dobry krążek.
Wiem że nikt nie pytał, ale jako fan od początku istnienia skladu musialem się wyżalić. Może ktoś ma podobne odczucia
#pro8l3m #proxl3m #rap
19Luka93 - Plytka to mega chu jnia. Przypomnijcie sobie pomyslowego oskara z 200% pra...

źródło: temp_file8067681004508728579

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@noipmezc tak, ale to już nie ten poziom co np. w TEB. Mi też ze 2-3 numery siadły tak żeby do nich wracać, ale na cały album to trochę mało.. bywały krążki z odsłuchem bez żadnego skipa
  • Odpowiedz
Dodajmy do tego *limitowany i unikatowy* merch jakosci


@19Luka93: No to jest hit, że oni po 3 paki puszczali bluzy 40/60 poliester/bawełna. Sam kupiłem bluze i koszulkę z limitowanej do 100 sztuk wersji "premium" dla ludzi co kupili ich NFT (nie kupiłem xD), z samej bawełny o większej gramaturze i po prostu żenada. Bluza za 400, a spokojnie mogłaby wisieć w H&M za 79 zeta. Nigdy nie spotkałem się z tym
  • Odpowiedz
  • 1
@OrcSpearmiarz z bluzami tam chyba też rozmiarówka była przestrzelona bo na grupach ludzie masowo probuja wymieniać rozmiary. widziałem też że z kapturami jest jakiś cyrk że się głowy ludziom nie mieszczą
  • Odpowiedz
@19Luka93: A to może te "zajebiste" wersje klasyczne, ja nie mam zastrzeżeń do rozmiarówki linii pseudo premium. Mam też perfum i tu jestem zmieszany, bo z jednej strony zapach sam jak i ludzie z mojego otoczenia oceniamy bardzo pozytywnie, ale trwałość pozostawia wiele do życzenia. Imo nie jest wart swojej ceny, mógłby być o połowę tańszy. Z drugiej strony perfumeria która im to wyprodukowała woła po 200 ojro za taką samą
  • Odpowiedz
@19Luka93 u mnie, no niestety, nic juz nie przebije sluchanego na kacu art brut jezeli chodzi o problem, a odsluch nowosci od nich zakonczylem jakos od tej plyty ze statkiem na okladce, nawet nwm jak sie ona nazywa. jka jeszcze do ground zero mixtape sie przekonalem i stanowil nieodlaczna czesc moich zagranicznych potyczek pare lat temu tak dalej juz nie dalem rady. stare plytki mialy klimat i byly bardzo spojne a jednoczesnie
  • Odpowiedz
@OrcSpearmiarz: nie wiem ja te konkretne bluzy, ale jak kupuje z nike/adidas etc. to zazwyczaj biore mieszanka ok 30/70 bo sa trwalsze, poliester wzmacnia włókna bawełny przez co się np. nie kulkują.
  • Odpowiedz
@19Luka93: to co dali przedpremierowo do tego co jest na plycie to zawiodlem sie w #!$%@?, nwm moze jestem za glupi zeby ogarnac koncept ale mi sie tu nic #!$%@? nie laczy.
Dla mnie LP nic juz nie przebije i mam wrazenie ze nigdy nie powstanie lepsza plyta.
  • Odpowiedz
@19Luka93: podpisuje się pod tym co powiedziałeś. Jak usłyszałem single i zobaczyłem jakieś plastiki na sklepie i perfumy to już wiedziałem że to będzie mega #!$%@?. Zmusilem się i przesluchalem z 5 razy na Spotify i właśnie wyprzedaje ich fanty bo dla mnie ta płyta to koniec podróży. Tak bezpłciowe i wtórne gówno że aż się tego nie strawie. Nawet nie pamiętam o czym ta plyta. Weź puść HEAT, KRZYK, czy
  • Odpowiedz